Hiszpańska marka Wonders podbija polski rynek obuwniczy

Hiszpańska marka Wonders podbija polski rynek obuwniczy i serca wielu gwiazd. Wiosenno-letnia kolekcja marki zapowiada się niezwykle gorąco! Tak można w skrócie opisać hiszpańską fiestę – Press Day marki z najnowszą kolekcją SS2019, która odbyła się z w nowoczesnych przestrzeniach studia 3DWolf w Warszawie 20 listopada 2018.

Niezwykle kolorowa kolekcja, inspirowana latami sześćdziesiątymi  i nowoczesny wystrój studia 3DWolf przyciągnęły grono gwiazd i dziennikarzy. Na premierze pojawili się m.in.: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Marzena Rogalska, Katarzyna Bonda, Anna Korcz, Bela Komoszyńska, Monika Mariotti, Walerija Żurawlewa i wielu innych.

Jak na hiszpańską fiestę przystało, podczas spotkania nie zabrakło i muzycznego akcentu a gościem specjalnym były finalistki Voice of Poland – Marzena Ugorna i Marta Dryll.

Marka Wonders nadchodzącym sezonie postanowiła po raz kolejny udowodnić, że każda kobieta może poczuć się, jakby unosiła się kilka centymetrów nad ziemią. A to wszystko dzięki wykorzystaniu systemów dbających o klimatyzację i amortyzację naszych stóp. Firma opatentowała na swoje potrzeby specjalny system walking on air określany jako klimatyzacja dla stóp, który gwarantuje komfort i wygodę przez cały dzień. Oryginalny styl butów Wonders rozpoznawalny jest na całym świecie, teraz możemy je nosić również w Polsce.

You are Real! #YouAreWonders! czyli „Jesteś cudowna gdy jesteś sobą!”pod takim hasłem przyświecało prasowe spotkanie z marką – prawdziwość, doskonała jakość skór i wykonania oraz zabawa modą i kolorem. W końcu wszystkie wiemy, że najlepszym przyjacielem kobiety są buty;)

Kwintesencja wygody i niebanalnego stylu – tak można jednym zdaniem określić buty hiszpańskiej marki Wonders. O’le

W Warszawie już wkrótce zaistnieje showroom marki w Polscy Projektanci oraz wybranych sklepach w całej Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.