Odwiedź nas też na Facebooku!

O magazynie

„Magazyn Businesswoman & life” jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń. Pomaga kobietom, takim jak Ty w realizowaniu pasji, w zdobywaniu niezależności finansowej oraz w spełnianiu własnych marzeń.

Businesswoman & life to coś więcej niż magazyn. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Naszym celem jest służenie jako społecznościowy magazyn, łączący przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. Zgodnie z Kim Kiyosaki, autorką książki „Bogata Kobieta” wierzymy, że świat będzie lepszy, jeżeli będzie w nim coraz więcej bogatych kobiet.

Czytelniczki magazynu Businesswoman & Life to kobiety biznesu, właścicielki firm, kobiety zasiadające na wysokich stanowiskach w korporacjach.

Dystrybucja

Magazyn Businesswoman & life jest dostępny w salonach prasowych Empik, Relay, Inmedio, Ruch oraz jest dystrybuowany na stojakach ekspozycyjnych należących do POINT PRESS i znajdujących się w najlepszych kawiarniach, restauracjach, hotelach, salonach spa i punktach usługowych.

Nakład: 30 000 egzemplarzy

Dystrybucja: Ogólnopolska

Częstotliwość: Dwumiesięcznik

Chcesz dotrzeć do pewnych siebie Kobiet?

Skontaktuj się z działem reklamy!

Elżbieta Jeznach – Kierownik działu  Marketingu i Sprzedaży

tel. 692 419 900

e-mail: ela@businesswomanlife.pl

Diana Siemieniec – Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

tel.: 795 055 775

e-mail: diana@businesswomanlife.pl

Monika Nogalska- Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

tel.: 795 055 840

e-mail: monika@businesswomanlife.pl

Janusz Majewski – Key Account Manager

tel.: 533 816 888

e-mail: janusz@businesswomanlife.pl