Relacja z niezwykłego pokazu mody projektanta Łukasza Verry
20 marca w Sopockiej Zatoce Sztuki odbył się wieczór z wyjątkową modą „AMBRE Fashion Project„, którego Dyrektorem Artystycznym jest Michał Starost.
Szczególną uwagę publiczności zwróciły na siebie projekty z kolekcji „HYPNOSE”, czyli awangardowa kolekcja Łukasza Verry, którą wzbogaciła biżuteria marki Amber life, tworzona przez Aleksandrę i Filipa Oczkowiczów z Gdańska. Kolejno na wybiegu objawiła się zjawiskowa suknia „SYRENA bałtycka„, która zwracała na siebie uwagę poprzez haft w kształcie rozgwiazdy bałtyckiej, a także bardzo rzadko występująca biżuteria wykonana z czerwonego bursztynu.
Kolejne wielkie poruszenie publiczności wzbudziły 2 kreacje w stylu COUTURE, które w kolorze granatowym posiadały ręcznie naszyte aplikacje w kształcie bakterii, lecz szczytem okazała się kreacja z trenem wykonana z 24-karatowego złota oraz „muszla bałtycka” wykonana z pianki oraz tkaniny z haftem muszli, rozgwiazdy, słońca oraz wodorostów Bałtyku. Sukienki z odważnymi wycięciami i prześwitujące tiule wzbudziły zainteresowanie.
Jak powiedział nam sam projektant, w kolekcji wykorzystano tkaniny najlepszej jakości, a inspirował się krawiectwem haute couture, dzięki czemu mieliśmy okazję oglądać ręcznie naszywane aplikacje w kształcie bakterii czy tkaninę z 24-karatowym złotem. Pokaz mody zakończył się szczególnie głośnymi brawami oraz bisem publiczności sopockiej.
Łukasz VERRA podkreślił tego wieczoru swój udział w programie Dżentelmeni i Wieśniacy, którego premiera odbędzie się 05 kwietnia o godzinie 22:30 na stacji TTV, co spowodowało ogromny zachwyt i podziw za odwagę gości pokazu.
Projektant również zapowiada premierę kolekcji „DOGGY STYLE” na jesień 2018 roku, a premierę będziemy mogli zobaczyć w Warszawie i Sopocie.

Fot: Karol Makurat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.