Siódma Gala Polish Businesswomen Awards zakończona sukcesem

Za nami siódma edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards, organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life”!

Dnia 21 kwietnia 2018 roku w Hotelu Bellotto przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie odbyła się gala Polish Businesswomen Awards, którą w fenomenalny sposób poprowadził Adam Adamonis.

Gości powitała Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”.

Uroczysta gala rozpoczęła się od występu śpiewaka operowego o niebywałym temperamencie scenicznym i wokalnym – Łukasza Karaudy.

W tegorocznej edycji konkursu laureaci otrzymali statuetki w poszczególnych kategoriach:

1.Kategoria „Wybitna Osobowość”

1.Grażyna Wolszczak, za dorobek artystyczny i promowanie kultury

2.Dorota „Doda” Rabczewska za działalność charytatywną

3.Jacek Rozenek za kreowanie aktywnych, przedsiębiorczych postaw i prowadzenie rozwijających szkoleń i warsztatów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Kategoria „Zdrowie”

1.Lider wśród naturalnych suplementów diety – Dietering.com

2.Lider w kształtowaniu sylwetki – dr Barbara Newall z Thera Polska, metoda Lignaform

3.Lider w działaniach  prozdrowotnych – Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

4.Lider wśród cateringów dietetycznych – Maczfit

5.Lider wśród domów opieki dla seniorów w Polsce – Rezydencje dla Seniorów Złote Borki

6.Lider wśród organicznych nutraceutyków – ZOJO Beauty Elixirs

7.Lider wśród butelkowanych wód mineralnych – Jantar Wody mineralne

8.Lider wśród Polskich zielarni – Zielarnie Po Zdrowie

3.Kategoria „URODA”

1.Lider wśród klinik medycyny estetycznej i anti-aging – dr Beata Dethloff

2.Lider w zakresie nowatorskich zabiegów medycyny estetycznej – dr Andrzej Kępa

3.Lider w eksperckim zastosowaniu peelingów chemicznych – Zuzanna Karwas, MezoSkin

4.Lider naturalnego wyglądu w estetyce – Dr Grażyna Bem

5.Lider makijażu permanentnego – Magdalena Szczęsna, Star Permanent

6.Lider wśród klinik stomatologicznych – dr Irena Przybylska, Implant Medical

7.Lider wśród salonów fryzjerskich – Dom Urody Dessange

8.Lider wśród luksusowych kosmetyków do opalania – Australian Gold

9.Lider w osiąganiu naturalnych efektów w medycynie estetycznej i holistycznym podejściu do pacjenta – dr Marcin Nowak

10.Lider innowacyjnych metod przeciwstarzeniowych – RosaMed Clinic

11.Lider w profesjonalnym wizażu – Karolina Mróz, Kola Lash

12.Lider skutecznych rozwiązań dla piękna włosów i ciała – Apogeum Studio Urody, Łukasz Kowalski

13.Profesjonalne wsparcie w zachowaniu zdrowego wyglądu – Anna Skrzyniarz – Plutecka, Gabinet Metamorfoz

 

4.Kategoria „ Prawo i Finanse”

1.Charyzmatyczna osobowość branży finansowej – Beata Chrobak, Dokum

2.Lider wśród adwokatów rodzinnych – Patrycja Chabier

3.Lider najwyższej jakości obsługi klienta w branży prawniczej – CH&O Adwokaci Chludzińska, Ochwat i Wspólnicy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.Kategoria „ Moda”

1.Odkrycie projektantki Roku – Magdalena Żabicka-Gągało, PIN-UPS

2.Lider w kształtowaniu kobiecego piękna – Wiesława Gapińska

3.Lider wśród torebek dla kobiet biznesu – Joanna Kruczek, Bag Culture

4.Lider garniturów szytych na miarę – Norman Suits

5.Lider wśród luksusowej biżuterii dla Kobiet – Józef Czerniejewski, Natalia Gold

6.Lider luksusowych butików dla kobiet – Rina Carezza

7.Lider wśród marek modowych dla kobiet w każdym rozmiarze – Josz by Jola Szala

8.Lider wśród producentów odzieży damskiej dla kobiet biznesu – Molton

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.Kategoria „Podróże, miejsca, turystyka”

1.Lider wśród Hoteli & SPA przyjaznych kobietom – Talaria Resort & Spa

2.Lider wśród ekskluzywnych miejsc wypoczynku – Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

3.Lider wśród Hoteli z polem golfowym – Sobienie Królewskie

4.Lider w profesjonalnej obsłudze wyjazdów biznesowych – dr Andrzej Górski, biuro podróży Olimp Air

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.Kategoria „Nieruchomości, architektura i budownictwo”

1.Lider w budowie nowoczesnych i kameralnych osiedli – PATIO – Chmielewski Dudzik Sp. j.

2 Lider w kreowaniu przestrzeni biurowych – Elżbieta Pyrek, Elzap

3.Lider wśród ekskluzywnych centrów handlowych – Ewa Rather, Stara Papiernia

4.Lider ekologicznego budownictwa – Agnieszka Zydroń, Agant

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.Kategoria „Edukacja, szkolenia i coaching”

1.Lider wśród coachów dla kobiet biznesu – Beata Bikowska

2.Lider w dziedzinie strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi – Karina Papieluch, KaiZen HR

3.Lider szkoleń biznesowych – BERNDSON

 

9.Kategoria „Sukces Firmy”

1.Lider w świadczeniu kompleksowych usług porządkowych – Małgorzata Luboińska, 4 Ever Clean

2.Sukces firmy – Katarzyna Trawińska, marka Prouvé

3.Lider wśród agencji ochrony osób i mienia – Rafał Luboiński, RR Security

4.Lider wśród organizacji odzysku opakowań – Katarzyna Michniewska, Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań

5.Lider w branży logistycznej – Magdalena Pasik – Zagalska, LENMAR

6.Eksporter innowacyjnych rozwiązań HR – Agnieszka Czykieta, Ascendant Business Solutions

7.Lider wśród firm wspierających organizatorów eventów – Monika Bradacz, M-DUO Models

8.Lider kreacji marketingowych. Komu przypadnie ta nagroda – Janusz Jabłoński, BERM CREATIVE PRODUCTION GROUP

9.Lider wśród telewizji internetowych – Andrzej Tarkowski – Kiliszewski, Telewizja ATV

10.Lider wśród wypożyczalni sprzętu gastronomicznego – Gastro Magic Service

11.Lider innowacyjnego marketingu społecznościowego – Krzysztof Bartosiak, For Health, właściciel marki NanoBeauty

12.Lider wśród systemów franczyzowych w branży wellness & beauty – Zofia Bydałek, Yasumi

13.Lider promocji Polski na świecie – Milena Gołda

14.Lider wśród producentów rolek sushi – Renata Kiraga, Hand & Roll Tsuru Sushi

15.Lider wśród dystrybutorów najwyższej jakości win – Bożena Tymińska, Pomowin

16.Lider wśród drukarni – Jan Sip, Tongraf

17.Lider w podejmowaniu przedsiębiorczych inicjatyw – Karolina Smęda – Drzycimska

18.Najwybitniejszy polski kubista młodego pokolenia – Robert World

 

10.Kategoria „Nagroda Publiczności”

Dr Barbara Newall z Thera Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

Statuetki i nagrody dla Laureatów wręczali: Iwona Pełszyńska – Prezes Fundacji Press Zone; Magdalena Antosiewicz – blogerka modowa, Agnieszka Kaczorowska – tancerka, właścicielka Szkoły Tańca, prezenterka; Stanisław Świerk – Wicemister Warszawy; Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna Businesswoman & life; Artur Szymański – przedsiębiorca, inwestor; Łukasz Karauda – śpiewak operowy, Paulina Koziejowska  pogodynka; Karolina Emus – finalistka Miss Polski, trenerka fitness; Monika Wolny reprezentująca Studio Sante.

Atrakcją wieczoru były wspaniałe pokazy mody marek:

MOLTON

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RINA CAREZZA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JOSZ by Jola Szala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obuwie do pokazu mody udostępniły marki: Kazar, Primamoda. Makijaże wykonała wizażystka Urszula Olko z Mon Credo, o fryzury zadbali styliści z Domu Urody Dessange, modelki zapewniła agencja modelek i hostess – M-DUO Models.

Nagrody do konkursu wizytówkowego przekazały następujące firmy: BERNDSON, LEK-AM, Kazar, NanoBeauty, Organika, Dr Beata Dethloff, Rezydencje dla seniorów Złote Borki, KaiZen HR, Dessange, Dietering.com. Implant Medical, Prouve, Norman Suits, Joanna Kruczek.

Podziękowania dla firma Ocean Trade wyłącznego dystrybutora suchych szamponów Batiste za przekazanie sampli suchych szamponów.

Dekorację sceny przygotowała Kwiaciarnia Mokotowska 61 Iwony Hys-Malinowskiej.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na bankiet do podziemi Hotelu Bellotto. Na gości czekało przepyszne menu przygotowane przez Restaurację Focaccia oraz słodkości i tort z Cukierni Miodowa Cafe.

O stylizację  Iwony Pełszyńskiej zadbała Ela Piorun z kolei marka Giacomo Conti wystylizowała Artura Szymańskiego.

Degustację alkoholi, soków i wody przygotowały marki: Pomowin, Wódka Organika, Oskoła, Marwit, Jantar Woda Naturalna, alkohole z Grupy AMBRA S.A.: Shutter Home, EL SOL, Cydr Lubelski, Cin & Cin.

 

 

 

Atrakcją Gali była lekcja gry w golfa przygotowana przez Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nagłośnienie gali zadbała firma BERM CREATIVE PRODUCTION GROUP.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Radio Kolor, PressZone, Marketing w spódnicy, biznesowy.net, trendz.pl, Warszawa w Szpilkach, Piękniejsze.pl, naszbiznes24.pl, www.modaija.pl, Kasa na obcasach, Marketing w spódnicy, MBA dla kobiet, firma.pl, alterweb, cena biznesu, franczyzaBanku.pl, fridomia.pl, Telewizja ATV, woman-news.pl, Informator Stolicy, PIRB Instytut, Kulturalni.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.