Statuetki Wielkopolski Hipokrates 2016 – rozdane! Gratulujemy dr Irenie Przybylskiej z Kliniki Implant Medical

Statuetki Wielkopolski Hipokrates 2016 – rozdane! Uhonorowano najlepszych z najlepszych lekarzy!
Wśród nagrodzonych osób znalazła się założycielka Kliniki Implant Medical, dr Irena Przybylska. Osoba niezwykła – nie tylko świetny lekarz, ale także kobieta biznesu, która z zaangażowaniem rozwija na najwyższym poziomie klinikę stomatologiczną. 
Plebiscyt cieszył się ogromną popularnością – aż w 15 kategoriach 800 specjalistów i instytucji reprezentujących ochronę zdrowia dostało zaszczytne nominacje. Już sama nominacja była ogromnym wyróżnieniem… Podczas uroczystej gali która odbyła się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, prestiżową statuetkę i dyplom „Wielkopolskiego Hipokratesa 2016” za zajęcie III miejsca otrzymała dr Irenka Przybylska.
image2
- Ta statuetka to motywacja do jeszcze większej pracy i zaangażowania w ochronę zdrowia naszych pacjentów z Kliniki Implant Medical. To właśnie oni mnie wybrali i im za to gorąco dziękuję – powiedziała wzruszona dr Irena Przybylska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>