Odwiedź nas też na Facebooku!

Kontakt

Wydawca

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu
ul. Dobra 7, lokal użytkowy numer 4
00-384 Warszawa
Adres do korespondencji:
Magazyn Businesswoman & life
Skrytka pocztowa numer 178
00-959 Warszawa 30

Redakcja

Redaktor Naczelna: Elżbieta Jeznach
e-mail: redakcja@businesswomanlife.pl

Korekta: Katarzyna Wróbel

Fotograf: Lidia Skuza
Grafika: Michał Jaźwiński Kreatywnet 
Redaktorzy: Beata Rayzacher, Iwona Sorbian

Marketing i reklama

Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży: Elżbieta Jeznach
tel.:692 419 900
e-mail: ela@businesswomanlife.pl
Dla agencji PR i agencji prasowych:
Beata Rayzacher
e-mail:pr@businesswomanlife.pl
tel.: 691 396 138
Sprzedaż

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów: Monika Nogalska 
tel.:795 055 840
e-mail: monika@businesswomanlife.pl
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
- Prezes Fundacji Press Zone:Iwona Pełszyńska 
tel.: 790 010 200
e-mail: iwona@pelszynska.pl
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów: Laura Janisiewicz 
tel.: 502 569 340
e-mail: laura@janisiewicz.pl 
Key Account Manager: Marta Stala
tel.: 795 055 775
e-mail: marta@businesswomanlife.pl
Key Account Manager: Ewa Firlej
tel.: 795 055 797
e-mail: ewafirlej@businesswomanlife.pl
Key Account Manager: Robert Tomaszewski
tel.: 533 816 888
e-mail: robert@businesswomanlife.pl

Administracja

Księgowość: Aleksandra Olszewska
e-mail: aleksandra.olszewska@frux.org.pl
Specjalista ds. sprzedaży prenumeraty: Natalia Jaroszewska
e-mail: redakcja@businesswomanlife.pl

Współpraca

Chcesz mieć swój udział w tworzeniu "Businesswoman & Life"? 
Propozycję artykułu możesz wysłać na adres e-mail: 
redakcja@businesswomanlife.pl