Odwiedź nas też na Facebooku!

Kontakt

Wydawca

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu
ul. Dobra 7, lokal użytkowy numer 4
00-384 Warszawa
Adres do korespondencji:
Magazyn Businesswoman & life
Skrytka pocztowa numer 178
00-959 Warszawa 30

Redakcja

Redaktor Naczelna: Elżbieta Jeznach
e-mail: redakcja@businesswomanlife.pl

Korekta: Katarzyna Wróbel

Fotograf: Lidia Skuza
Grafika: Michał Jaźwiński Kreatywnet 
Redaktorzy: Beata Rayzacher, Iwona Sorbian, Sławek Muturi

Marketing i reklama

Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży: Elżbieta Jeznach
tel.:692 419 900
e-mail: ela@businesswomanlife.pl
Dla agencji PR i agencji prasowych:pr@businesswomanlife.pl
Sprzedaż
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów: Diana Siemieniec 
tel.: 795 055 775 
e-mail: diana@businesswomanlife.pl
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów: Monika Nogalska 
tel.:795 055 840
e-mail: monika@businesswomanlife.pl
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów: Iwona Pełszyńska
tel.: 790 010 200
e-mail: iwona@pelszynska.pl
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów: Laura Janisiewicz 
tel.: 502 569 340
e-mail: laura@janisiewicz.pl 
Key Account Manager: Marta Stala
tel.: 795 055 507
e-mail: marta@businesswomanlife.pl
Key Account Manager: Ewa Firlej
tel.: 795 055 797
e-mail: ewafirlej@businesswomanlife.pl

Administracja

Księgowość: Aleksandra Olszewska
e-mail: ksiegowosc@businesswomanlife.pl
Specjalista ds. sprzedaży prenumeraty: Natalia Jaroszewska
e-mail: redakcja@businesswomanlife.pl

Współpraca

Chcesz mieć swój udział w tworzeniu "Businesswoman & Life"? 
Propozycję artykułu możesz wysłać na adres e-mail: 
redakcja@businesswomanlife.pl