O magazynie

Magazyn „Businesswoman & life” z sukcesem ukazuje się od 10 lat na polskim rynku wydawniczym. Redakcja czasopisma jest organizatorem ogólnopolskich eventów dla kobiet biznesu: Polish Businesswomen Congress, Polish Businesswomen Awards oraz gal charytatywnych na rzecz Fundacji ” Akogo?”, Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi.

Magazyn „Businesswoman & life” jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń. Pomaga kobietom, takim jak Ty w realizowaniu pasji, w zdobywaniu niezależności finansowej oraz w spełnianiu własnych marzeń.

Businesswoman & life to coś więcej niż magazyn. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Naszym celem jest służenie jako społecznościowy magazyn, łączący przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. Zgodnie z Kim Kiyosaki, autorką książki „Bogata Kobieta” wierzymy, że świat będzie lepszy, jeżeli będzie w nim coraz więcej bogatych kobiet.

Czytelniczki magazynu Businesswoman & Life to kobiety biznesu, właścicielki firm, kobiety zasiadające na wysokich stanowiskach w korporacjach.

Dystrybucja

Magazyn Businesswoman & life od 7 lat jest w sprzedaży w wersji papierowej, w salonach prasowych Empik, Relay, Inmedio, Ruch oraz jest dystrybuowany na stojakach ekspozycyjnych należących do POINT PRESS i znajdujących się w najlepszych kawiarniach, restauracjach, hotelach, salonach spa i punktach usługowych. Magazyn jest również dostępny na platformach AppStore oraz Google Play.

Nakład: 30 000 egzemplarzy

Dystrybucja: Ogólnopolska

Częstotliwość: Dwumiesięcznik

Cena pojedynczego egzemplarza: 8,90 zł

Chcesz dotrzeć do pewnych siebie Kobiet?

Skontaktuj się z działem reklamy!

Elżbieta Jeznach – Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

tel. 692 419 900

e-mail: ela@businesswomanlife.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.