Redakcja magazynu Businesswoman & life co roku przygotowuje kalendarz na rzecz Fundacji „Akogo?” Pani Ewy Błaszczyk.
Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza jest przeznaczany na klinikę Budzik.
Bohaterki kalendarza dla Kliniki Budzik
Barbara Kurdej-Szatan
Absolwentka PWST w Krakowie. Od 2008 aktorka w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Wraz z zespołem Soul City wzięła udział w drugiej edycji programu rozrywkowego X Factor. W 2013 wystąpiła w roli konsultantki ds. obsługi klienta w serii spotów reklamowych „Gwiazdy przeszły do Play” z udziałem celebrytów. Dzięki temu otrzymała nominację w plebiscycie „Kobieta RokuTVN Turbo 2013”. W czerwcu 2014 wraz z Katarzyną Pakosińską poprowadziła 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W lutym 2015 otrzymała Telekamerę „Tele Tygodnia” 2015 w kategorii Aktorka.
Jest żoną wokalisty zespołu Rh+ Rafała Szatana. Ma córkę Hanię.
Iwona Pavlović
Wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu, w tym w tańcach latynoamerykańskich, i wicemistrzyni w tańcach standardowych. Jest sędzią międzynarodowym, posiada uprawnienia sędziowskie dwóch tanecznych organizacji międzynarodowych: amatorskiej IDSF i zawodowej WD&DSC. Sędziuje wiele międzynarodowych turniejów tanecznych najwyższej rangi, m.in. mistrzostwa świata i Europy. Trenerka wielupar tanecznych. W trenerskim dorobku ma tytuły Mistrza Polski Młodzików, Młodzieży, Par Amatorskich i Mistrza Polski Par Zawodowych. Trenerka mistrzów Polski w kat. youth i młodzieżowej: Darka Kacprzaka, Beaty Koprowskiej oraz Rafała Karbowiaka, Edyty Kacprzak, z warszawskiego klubu „Syrena”. Mistrzami Polski juniorów została również para z klubu „Muza” – Paweł Włodzimierz i Joanna Rydzińska. Późniejszy dorobek trenerki to: mistrzowie Polski w stylu LA youth – Przemek Łowicki, Ola Grabowska, finałowa para amatorów – Przemek Wereszczyński i Monika Grzelak, mistrz Polski amatorów w stylu LA – Agustin Egurrola i Joanna Szokalska, późniejsi mistrzowie w grupie zawodowców.
W 2003 roku wystąpiła w programie TVN Druga twarz. Od 2005 do 2012 (TVN) i ponownie od 2014 (Polsat) jest jednym z jurorów w polskiej edycji programu Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami, w którym otrzymała pseudonim „Czarna mamba”. W 2009 roku prowadziła na antenie stacji TVN Warszawa, autorski program Rytmy Mamby. W 2007 roku współpracowała przy produkcji 10-tomowej serii książek z płytami DVD/CD Akademia Tańca z Gwiazdami, w której uczyła kroków poszczególnych tańców.
Anna Wendzikowska
Jest absolwentką Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, w krakowskim studiu Lart. Rozpoczęła również studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak zakończyła je w Londynie, dokąd wyjechała w 2005 roku.
W 2007 wystąpiła w teledysku do piosenki „Kill The Pain” zespołu Poise Rite. Występuje w serialu „M jak miłość”, gdzie wciela się w rolę Moniki.
Od września do października 2011 brała udział w trzynastej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Michał Stukan. Zajęli 10 miejsce.
Krystyna Czubówna
Córka Michała. Pracę dziennikarki rozpoczynała w radiu. Od 1991 roku, przez wiele lat, współpracowała z nadawaną w TVP2Panoramą. Była wówczas jedną z najbardziej popularnych polskich prezenterek. Otrzymała czterokrotnie nagrodę Telekamer w kategorii „Informacje” (1998, 1999, 2000 i 2001). Jest również lektorem wielu filmów dokumentalnych, głównie przyrodniczych.
Jej odejście z TVP i podjęcie współpracy z Telekomunikacją Polską (TP SA) wywołało wiele kontrowersji. W wyniku niedopatrzenia ze strony radców prawnych operatora, jak również prawników agencji reklamowej zatrudnionej do produkcji reklam, niemożliwe było wyemitowanie reklam tuż po jej odejściu z TVP. Reklamodawca zapomniał o ograniczeniach narzuconych przez KRRiT, którym podlegają nadawcy emitujący reklamy z udziałem prezenterów programów informacyjno-publicystycznych. W związku z tym Krystyna Czubówna została pracownikiem działu public relations, a wykorzystanie jej wizerunku w reklamówkach TP SA było możliwe od 3 września 2002, czyli po ujętych w przepisach KRRiT 3 miesiącach. Czubówna współpracowała z TP SA do końca czerwca 2006.
W 2006 wystąpiła w polsatowskim programie Show!Time.
Od 13 do 27 marca 2010 była uczestniczką programu Tylko nas dwoje. Jej partnerem i nauczycielem wokalnym był Jacek Stachursky. Zajęli przedostatnie (dziewiąte) miejsce.
Jako lektor czyta przede wszystkim dla Baby TV, TVP, TVN Style i Planete. Współpracuje z Polskim Radiem, m.in. przy realizacjisłuchowisk, audycji muzycznych i czytaniu książek. W Programie 3 Polskiego Radia jest lektorką audycji muzycznej Pod dachami Paryżaautorstwa Barbary Podmiotko. Jej głos usłyszeć można także w sygnale muzycznym Faktów RMF FM (jako przerywnik pomiędzy informacjami), w wakacyjnym radiowym serialu przyrodniczym Co w trawie piszczy (RMF FM) oraz na polskim kanale Animal Planet.
Postanowieniem prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego z 2 listopada 1999 otrzymała Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.
Agnieszka Więdłocha
Absolwentka łódzkiej filmówki (2009). Aktorka Teatru im. S. Jaracza w Łodzi. Jest laureatką Złotej Maski – łódzkiej nagrody teatralnej – za najlepszy debiut sezonu 2009/2010. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Leny Sajkowskiej w serialu wojennym Czas honoruemitowanym na antenie stacji telewizyjnej TVP2 oraz role w M jak miłość i Lekarzach.
Anna Wyszkoni
Polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka,kompozytorka i autorka tekstów. W latach 1996–2010 występowała w zespole Łzy. Solowo wydała dwa albumy: Pan i Pani (2009), oraz Życie jest w porządku (2012). W 2010 czasopismo „Machina” umieściło ją na liście „50 najlepszych polskich wokalistek”.
Alicja Węgorzewska
Naukę muzyki rozpoczęła w wieku pięciu lat od gry na fortepianie. Podczas nauki w szczecińskim liceum muzycznym, uczestnicząc w obowiązkowych zajęciach w chórze szkolnym, odkryła u siebie talent wokalny. Po maturze przez trzy miesiące śpiewała w chórze Opery Szczecińskiej, po czym podjęła studia wokalne w gdańskiej Akademii Muzycznej, w klasie B. Skiby. Ostatecznie studia muzyczne ukończyła w 1993 na wydziale wokalnym w Akademii Muzycznej im. Chopina w Warszawie, w klasie prof. M. Witkiewicza.
Debiut sceniczny artystki miał miejsce w 1996 w operze C. Monteverdiego Koronacja Poppei na scenie kameralnej Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Wiosną 1999 rozpoczęła zagraniczną karierę, została zaangażowana do Wiedeńskiej Opery Kameralnej, gdzie występowała w partii Dardane w mało znanej operze Ch.W. Glucka Die Pilger von Mekka. W Wiedniu śpiewała także w Neue Oper Wien w operze L. Bernsteina Trouble in Tahiti.
Alicja Węgorzewska ma w swoim repertuarze kilkanaście partii operowych. Uczestniczy w wielu międzynarodowych festiwalach i galach operowych. W 2003 brała udział w prestiżowych koncertach w Berlinie, w sali Konzerthausu oraz w Amsterdamie w Concertgebouw. Wystąpiła w gali operowej z okazji 750-lecia Bredy oraz w koncercie na scenie Theater an der Wien z okazji narodzin 6-miliardowego obywatela świata.
Jest laureatką wielu konkursów wokalnych, w tym I nagrody w Rheinsbergu. Brała udział w Festiwalu Muzyki Dawnej w Insbrucku oraz w Donaufestwochen w Wiedniu. Wykonała partie mezzosopranowe na ścieżce dźwiękowej do filmu Wiedźmin. W latach 2011-2012 zasiadała w jury programu TVP2 Bitwa na głosy. Za udział w show nominowana była do nagrody Telekamery 2012 i 2013 w kategorii Juror.
Bez powodzenia kandydowała do sejmu w wyborach w 2011, startując z 3. pozycji na liście Polskiego Stronnictwa Ludowego w okręgu stołecznym.
Olga Bończyk
Ukończyła wrocławską Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. K. Szymanowskiego w klasie fortepianu. Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. W 1999 roku wzięła udział w koncercie „Debiuty” podczas XXXVI Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W październiku 2006 r. została ambasadorem projektu „Dźwięki Marzeń” realizowanego przez Fundację Grupy TP. W 2007 w TVP2 prowadziła program SmaczneGO!. W 2008 brała udział w III edycji programu Jak Oni śpiewają – zajęła czwarte miejsce. W 2012 roku zdobyła pierwszą nagrodę konkursu „Profesjonaliści Forbesa 2012”.
Od 21 kwietnia 2012 r. prowadzi cykl On/a ma kota w programie Pytanie na śniadanie. Od 2014 roku jest współprowadzacą programuOcalić świat na antenie TVP 1. Wzięła udział w 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wystąpiła w koncercie SuperPremiery 2013 z utworem „Nie zatrzymuj się” (sł. Olga Bończyk, muz. Witold Cisło) z płyty „Piąta rano”.
Przez wiele lat koncertowała z zespołem Spirituals Singers Band. Jest ambasadorką akcji profilaktyki raka piersi „Zdrowy Nawyk-Zdrowe Piersi”. Była twarzą marki Art Deco. Jest ambasadorką marki RevitaLash. Jako matka chrzestna, dokonała odsłonięcia pomnika kota niezależnego Cyryla na warszawskim Gocławiu.
Przez 7 lat była żoną aktora Jacka Bończyka. Przez 2 lata – Tomasza Gorazdowskiego, dziennikarza radiowej Trójki. Jest bezdzietna. Zna język migowy (oboje jej rodzice byli niesłyszący). Jej o cztery lata starszy brat, Mirosław Bocek, jest koncertmistrzem (II skrzypce) w orkiestrze Agnieszki Duczmal.
Anita Włodarczyk
Polska lekkoatletka, rekordzistka świata w rzucie młotem.
Uczestniczka igrzysk olimpijskich w 2008 w Pekinie (6. miejsce) oraz srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w 2012 w Londynie. Mistrzyni świata z 2009 i 2015 roku, wicemistrzyni z 2013, dwukrotna złota (2012, 2014) i brązowa (2010) medalistka mistrzostw Europy. Zwyciężała w klasyfikacji IAAF Hammer Throw Challenge (2013, 2014, 2015), drużynowym czempionacie Starego Kontynentu (2009, 2015) oraz w zimowym pucharze w rzutach lekkoatletycznych (2008 i 2009). Podczas zwycięskich mistrzostw świata w Berlinie w sierpniu 2009, wynikiem 77,96 ustanowiła rekord świata. W czerwcu 2010 r. poprawiła ten wynik uzyskując rezultat 78,30. 31 sierpnia 2014 r. w Berlinie po raz trzeci poprawiła rekord świata, uzyskując 79,58 m. 1 sierpnia 2015 została pierwszą kobietą w tej konkurencji, która przekroczyła 80 m, uzyskując wynik 81,08 m.
2 września 2009 r. została odznaczona przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Roma Gąsiorowska
Polska aktorka filmowa i teatralna. Aktorstwem zainteresowała się w liceum, założyła wraz z przyjaciółmi amatorski teatr. Absolwentka PWST w Krakowie, do której dostała się za drugim podejściem. Jej dyplomowym przedstawieniem było Zimne dziecko (tekst Marius von Mayenburg, reż. Jan Peszek, 2005). Za rolę w tym spektaklu zdobyła nagrodę dla młodego aktora na XLV Kaliskich Spotkaniach Teatralnych.
W czasie studiów rozpoczęła współpracę z teatrem TR Warszawa w ramach projektu „Teren Warszawa” (2003/2004). Jedenaścioro młodych aktorów (m.in. Małgorzata Klara, Agnieszka Podsiadlik, Piotr Rogucki, Krzysztof Zarzecki, Michał Czachor) pracowało w „Terenie” nad doskonaleniem warsztatu aktorskiego (w Studium Aktorskim TR), a wraz z młodymi reżyserami i realizatorami nad przygotowaniem nowych spektakli dla TR (wystawionych m.in. w poczekalni na Dworcu Centralnym). Z grupy aktorskiej Gąsiorowska była jedną w dwóch aktorek, którym teatr zaproponował stały etat. Z powodu zaangażowania w projekt „Teren Warszawa”, w krakowskiej PWST najpierw miała urlop dziekański, a potem indywidualny tok studiów.
Dziennikarz „Polityki” Jacek Sieradzki napisał o niej w swoim dorocznym Subiektywnym spisie aktorów teatralnych w 2005 roku: W jej okrągłej twarzyczce i zadartym nosku jest i wdzięk, i lekka wulgarność, do wyboru. Głos może zachrypieć erotycznie bądź dźwięczeć niewinnie.
10 kwietnia 2010 roku wzięła ślub z aktorem Michałem Żurawskim. Mają syna Klemensa (2012) oraz córkę Jadwigę (2014).
Maryla Rodowicz
Polska piosenkarka, głównie muzyki pop, ale także pop-rock i folk rock, aktorka.
Ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku, później warszawską Akademię Wychowania Fizycznego. W młodości z powodzeniem czynnie uprawiała lekkoatletykę m.in. w Kujawiaku Włocławek.
W 1986 wyszła za mąż za Andrzeja Dużyńskiego (wzięli cichy ślub, jedynie w obecności świadków: Agnieszki Osieckiej i Seweryna Krajewskiego). Ma troje dzieci: Jana Jasińskiego (ur. 1979), Katarzynę Jasińską (ur. 1982) – z Krzysztofem Jasińskim, i Jędrzeja Dużyńskiego (ur. 1987).
Jest pasjonatką samochodów marki Porsche. Jej pierwszy samochód tej marki można oglądać w muzeum motoryzacji w Otrębusach. Obecnie jeździ czerwonym Porsche 911 Carrera.
W swoim dorobku ma około dwa tysiące piosenek, ponad dwadzieścia płyt polskich, a także po jednej angielskiej, czeskiej, niemieckiej, rosyjskiej.
Płyty Maryli Rodowicz sprzedano łącznie w nakładzie ok. 15 milionów sztuk, z czego 10 milionów w Rosji. Koncertowała na całym świecie – w Europie, Ameryce, Australii, Azji. Laureatka wielu nagród, uczestniczka wielu festiwali – również poza granicami Polski, między innymi w Oklahomie, Los Angeles, Tulsie, Festiwalu Piosenki i Piosenkarzy Studenckich w Krakowie, Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Wystąpiła między innymi w oratorium Katarzyny Gaertner i Ernesta Brylla „Zagrajcie nam dzisiaj wszystkie srebrne dzwony” (1975), śpiewogrze „Na szkle malowane” (K. Gaertner, E. Bryll), spektaklu Teatru STU w Krakowie „Szalona lokomotywa” wg tekstów St. I. Witkiewicza (1977, rola Hildy; na scenie razem z Markiem Grechutą; reż. Krzysztof Jasiński). Zajmuje się też aktorstwem, zagrała w kilku filmach i widowiskach muzycznych. Regularnie do 2009 roku występowała w serialu Telewizji Polsat „Rodzina zastępcza”.
W 1992 ukazała się autobiograficzna książka piosenkarki „Niech żyje bal”, w 2013 roku wydana została kolejna książka autobiograficzna, tym razem 'wywiad rzeka’ z dziennikarzem muzycznym Jarosławem Szubrychtem pt. „Wariatka tańczy”.
23 marca 2013 odebrała w Kijowie tytuł Człowieka Roku 2012 na Ukrainie.
Alicja Majewska
Piosenkarka. Urodzona 30 maja 1948 roku we Wrocławiu. Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki UW. Od 1971 roku śpiewała w zespole Partita. W 1974 roku rozpoczęła karierę solową – w tym właśnie roku zaprezentowała się szerszej publiczności w programie telewizyjnym złożonym z piosenek Hanki Ordonówny „Miłość ci wszystko wybaczy” i dzięki temu występowi została zauważona przez środowisko, a także przez Mariusza Waltera, który zaproponował jej przygotowanie programu w stylistyce retro dla Studia 2. Do 1977 roku była związana z Teatrem na Targówku w Warszawie. Na lekcje śpiewu uczęszczała do prof. Olgi Łady.
Koncertowała w wielu krajach Europy, Azji, a także w ośrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii. Wylansowała szereg przebojów, m.in. „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą”, „To nie sztuka wybudować nowy dom”.
Wielokrotnie nagradzana na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Znalazła także uznanie w oczach zagranicznych jurorów zdobywając Grand Prix na festiwalach: w Rostock’u – NRD ( 1980 r. ), w Hawanie na Kubie ( 1985 r. ).
Program estradowy „Bardzo przyjemny wieczór”, którego była gospodynią został nagrodzony „Gwoździem Sezonu” w roku 1978.
Dokonała wielu nagrań archiwalnych dla Polskiego Radia i płytowych.
Owocem współpracy z innymi artystami są niezapomniane piosenki śpiewane w duecie (między innymi z Andrzejem Zuchą, Zbigniewem Wodeckim, Jerzym Połomskim, Dorotą Osińską, Grzegorzem Markowskim, Ryszardem Rynkowskim), jak również, opracowane muzycznie przez Włodzimierza Korcza, płyty z kolędami (pierwsza z nich z Łucją Prus i Jerzym Połomskim, następnie „Kolędy w Teatrze Stu” z Haliną Frąckowiak i Andrzejem Zauchą oraz trzecia ze Strzyżowskim Chórem Kameralnym).
Wykonawczyni pieśni sakralnych (nagrania płytowe, koncerty telewizyjne), udział w oratoriach Włodzimierza Korcza i Ernesta Brylla.
Śpiewa teksty znakomitych autorów – głównie Wojciecha Młynarskiego.
Na stałe współpracuje z kompozytorem i pianistą Włodzimierzem Korczem, autorem muzyki większości jej piosenek.
Jolanta Fajkowska
Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, okazjonalnie aktorka, z wykształcenia slawistka i historyk sztuki.
Ukończyła XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Warszawie, a następnie Uniwersytet Karola w Pradze. Była stypendystką BBC w Londynie, National Forum Foundation w Waszyngtonie i Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku. Telewizyjną karierę zaczęła w Teleexpressie, współtworząc ten program razem z jego pierwszą ekipą. Obecnie jest publicystką TVP2. Współpracowała także z Radiem dla Ciebie. Od września 2006 prowadziła program Pytanie na śniadanie. Od października 2007 prowadzi serwisy kulturalne dla TVP Info. W radiu VOX FM ma swój autorski cykl Autografy. Współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Dziennikarstwa. Jest członkinią Komisji Języka w Mediach przy Radzie Języka Polskiego Polskiej Akademii Nauk. W Europejskiej Unii Kobiet – Sekcja Polska jest rzeczniczką prasową.
Zrealizowała liczne reportaże z wydarzeń kulturalnych w Polsce i na świecie. Relacjonowała m.in. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Festiwal Dialogu Czterech Kultur w Łodzi, Festiwal Kultury Żydowskiej na krakowskim Kazimierzu, Festiwal Polskich Filmów w Los Angeles, Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Przeprowadziła wiele wywiadów dla TVP i prasy z gwiazdami polskiego i światowego show-businessu, m.in. ze Stingiem, Richardem Gere’em, Plácido Domingo, José Curą, Isabellą Rossellini, Catheriną Zeta-Jones, Anthonym Hopkinsem, Goranem Bregoviciem.
Razem z córką Marią Niklińską prowadzi program „Nowsze Mazowsze” nt. wykorzystania środków unijnych w woj. mazowieckim. Od 2011 prowadzi w TVP2 cykliczny program poświęcony organizacjom pozarządowym „Pożyteczni.pl”.
Obecnie publikuje w magazynie „Law Business Quality”, gdzie ukazują się jej felietony i wywiady.
Magdalena Manuela Radke – Prezes Zarządu 4 BRANDS.
Alicja Wojciechowska – właścicielka marki bieliźniarskiej Alles
Założycielka, właścicielka i szefowa firmy produkującej bielizną damską ALLES w Głownie koło Łodzi. W 1992 roku stworzyła firmę rodzinną, która specjalizuje się w produkcji bielizny dla kobiet, w tym bielizny dla kobiet w ciąży i bielizny medycznej. Dziś ALLES nazywana Polską Fabryką Bielizny jest jednym z wiodących producentów bielizny w Polsce. W nowoczesnej fabryce zatrudnia 130 osób, głównie kobiety. Firma otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. Złoty Laur Klienta, Polski Sukces, Europejski Standard, Solidny Pracodawca ziemi łódzkiej, Najlepsze w Polsce, Przedsiębiorstwo Fair Play oraz Złoty Certyfikat przyznane przez Krajową Izbę Gospodarczą.
Ewa Filipiak – prezes zarządu firmy IT-Trans
Monika Smulewicz – pomysłodawczyni i współzałożycielka marki ePlanneR.pl – wspierającej zarządzanie czasem pracy
Mama, żona, menedżer, ekspert w dziedzinie prawa pracy z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich z bogatym doświadczeniem szkoleniowym, doradczym i zamiłowaniem trenerskim.
Pomysłodawczyni i współzałożycielka marki ePlanneR.pl – aplikacji on-line wspierającej przedsiębiorców w optymalnym planowaniu i rozliczaniu czasu pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.
Od kilkunastu lat związana z branżą outsourcingową. Dyrektor Zarządzająca outsourcingiem rachunkowości, kadr i płac w Grant Thornton. Odpowiada za kształtowanie oferty, procedur oraz standardów świadczenia usług outsourcingowych. Podejmuje kluczowe decyzje w zakresie rozwoju biznesu oraz działań komunikacyjno-marketingowych. Na bieżąco czuwa nad realizacją kilkuset kontraktów outsourcingowych, efektywnie kontrolując i zarządzając pracą kilkudziesięciu zespołów projektowych.
Jej znakiem rozpoznawczym jest wrażliwość na potrzeby Klienta, budowanie trwałych relacji biznesowych, których fundamentem są wzajemny szacunek, najwyższa staranność i elastyczność w reagowaniu na potrzeby i wymagania klientów związane z ich dynamicznym rozwojem.
Od 2008 roku wspólnik i wiceprezes Cedoz sp. z o. o. organu prowadzącego m.in. Akademię Prawa Pracy i Rachunkowości. Wykładowca na studiach podyplomowych. Ceniona prelegentka konferencji i kongresów. Autorka specjalistycznych publikacji, aktywnie współpracująca z branżowymi mediami.
Agnieszka Rabiańska – dyrektor finansowy Amgen Polska Sp. z o.o.
Agnieszka Rabiańska ma 20-letnie doświadczenie w pracy na wyższych stanowiskach w zakresie finansów, operacji, zarządzania płynnością i ryzkiem finansowym. Praktykę zdobywała w międzynarodowych korporacjach w branży FMCG oraz farmacji . Od sześciu lat związana zawodowo z jedną z najbardziej innowacyjnych firm biotechnologicznych na świecie AMGEN, gdzie zajmuje stanowisko Finance and Business Effectiveness Director. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu o kierunku matematycznym z kwalifikacjami z obszaru handlu zagranicznego, ekonomii i marketingu oraz administracji. W roku 1998 ukończyła prestiżowe studia MBA prowadzone przez The University of Illinois at Urbana – Champaign oraz Uniwersytet Warszawski. Jest osobą spełnioną. Robi to, co lubi. Motywatorem i inspiracją od zawsze są dla niej ludzie, ich energia i pasja, z jaką wykonują swoją pracę.
Wioletta Jankielewicz – Założycielka i Prezes ALFATEC
Założycielka i Prezes ALFATEC (od 2004). Obecnie lider na rynku opakowań jednorazowych tj: foremki aluminiowe, tacki aluminiowe, papier do pieczenia, opakowania z papieru i tektury. Swoim zasięgiem obejmuje ponad 70% rynku polskiego.W 2009 rozwinęła filię ALFAPACK w Kaliningradzie i w Moskwie. Towar dystrybuowany jest na terenie całej Rosji, Kazachstanu, Białorusi i Mołdawii.Od 2014 ALFATEC importuje specjały kuchni włoskiej i akcesoriów. Są to wyborne oliwy z oliwek, ryby, przyprawy, makarony, pasty warzywne, a także urządzenia do wyrobu makaronów oraz podawania szynek i serów. Produktem wschodzącym są wykwintne wina.Udział w licznych targach branżowych i wystawach.Prywatnie: Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej, Pomaturalnej Szkoły Pielęgniarek i Położnych , rozpoczęty MBA, mama 2 córek, szczęśliwa żona.Zawodowo: stworzyła firmę, która szybko osiągnęła sukces. Otrzymała liczne wyróżnienia m.in.: Bizneswoman Roku w konkursie Sukces Pisany Szminką wg Forbes.Rodowita poznanianka, szanująca tradycje. Charakteryzuje ją zaradność i konsekwencja w działaniu, ani na chwilę nie zatraca swojej kobiecości. Jej misją jest inspirowanie kobiet do odważnych działań biznesowych.Jest kreatywna, zdolna, pełna zapału i energii. Wrażliwa na ludzkie zło, szczególnie jeśli dotyka dzieci, wspiera potrzebujących.Kobieta w szpilkach, która świetnie realizuje się w roli Prezesa, negocjatora, opiekuna klienta, świetnego organizatora i partnera.Największym osiągnięciem jest możliwość spełnienia się w wielu sferach życia: jako Matka, Kobieta i Prezes świetnie prosperującej firmy. Ma 37 lat.
Agata Wendzonka – właścicielka Salonu Urody KANDARA
Agata Wendzonka, instruktorka odnowy biologicznej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu kierunku fizjoterapii, właścicielka Salonu Urody KANDARA we Wrocławiu.
Na przełomie 2012/2013 roku odbyła roczne stypendium w Indonezji i zdobyła unikalną wiedzę z medycyny naturalnej oraz doświadczenie w technikach pielęgnacji ciała, szkoląc się w najznakomitszych azjatyckich SPA. Pobyt w tym egzotycznym kraju zaowocował biegłą znajomością języka indonezyjskiego, rzadko spotykaną w naszej długości i szerokości geograficznej. Swoje życie zamieniła w pasję, nie bojąc się wyzwań i konsekwentnie dążąc do celu. W myśl łacińskiej sentencji, iż beatius est magis dare quam accipere, chętnie angażuje się w inicjatywy społeczne, przynoszące wyjątkowe rezultaty, widoczne na przykładzie akcji przeprowadzanej w salonie – „Daj Włos” na rzecz fundacji.
Stworzony przez nią od podstaw Salon Urody KANDARA stał się miejscem spotkań, podczas których prezentowane są światowe nowinki z branży Beauty&SPA, a także prowadzone dyskusje nie tylko na tematy zawodowe. KANDARA stała się rozpoznawalną we Wrocławiu marką i pozyskała już setki zadowolonych klientów. W marcu jej sukces został zauważony i przypieczętowany nagrodą SUKCES 2015 podczas gali „Osobowości i Sukcesy”. Nie jest to jednak ostatnie słowo ambitnej właścicielki KANDARY i dobranego pieczołowicie profesjonalnego zespołu.
Dr n. med. Grażyna Bem – właścicielka Prywatnego Gabinetu Laryngologicznego oraz Kliniki Medycyny Estetycznej
Dr n. med. Grażyna Bem jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada I i II stopień z zakresu otolaryngologii. Medycyną estetyczną, która jest jej pasją, zajmuje się od 2006 roku.
Ukończyła szereg kursów i szkoleń z zakresu tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny jaką jest medycyna estetyczna. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, zdobywając wiedzę i nowe doświadczenia, aby zapewnić Państwu korzystanie z najnowszych i najskuteczniejszych metod leczenia. Gwarantując swoim pacjentom pełną satysfakcję z oferowanych usług, ściśle współpracuje ze specjalistami różnych dziedzin medycyny, profesjonalnymi kosmetyczkami i specjalistami odnowy biologicznej. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało otwarciem Prywatnego Gabinetu Laryngologicznego oraz Kliniki Medycyny Estetycznej.
Prywatnie jest mamą czwórki dzieci, entuzjastką narciarstwa i nurkowania, preferuje uśmiech i zdrowy tryb życia.
Iwona Darul, V-ce Prezes Zarządu firmy Kupiec Sp. z o.o.
Inicjatorka i współzałożycielka firmy, którą tworzy z pasji do zdrowego odżywiania i stylu życia inspirowanego naturą. Od 30 lat, wspólnie z mężem Markiem odpowiada za budowanie firmy bazującej na zaufaniu i odpowiadającej na preferencje klientów, a także za kreowanie marki znanej ze sprawdzonych produktów o najwyższej jakości. Dzisiaj reprezentuje firmę, która liczy w swoim portfolio ponad 150 produktów oraz stanowi znaną i cenioną markę, szczególnie wśród kobiet. Obecnie Pani Prezes współzarządza ogólnopolską firmą liczącą ponad 400 pracowników i jest odpowiedzialna za pracę dwóch strategicznych pionów: finansów i zakupów.
Pani Iwona Darul to osoba o wszechstronnych zainteresowaniach i ambicjach, której zależy na stałym doskonaleniu siebie, co przejawia się w ciągłym rozwoju firmy. Dba o to, by rozwijać pasje pracowników, zapewniając wysokie standardy pracy i możliwości zdobywania doświadczenia. Nowoczesne narzędzia pracy, w tym rozwinięty park maszynowy, sprzyjają podnoszeniu umiejętności pracowników i gwarantują satysfakcję wykonywanych działań.
Prywatnie Pani Prezes to kobieta aktywna i mama dwójki dzieci, którym przekazała pasję do pracy. Zatrudnione w firmie Kupiec – w ślad za swoimi rodzicami – poznają specyfikę firmy poprzez pracę w różnych departamentach.
Anna Wicha – Dyrektor Generalny, Adecco Poland
Anna Wicha swoją karierę w Adecco Poland rozpoczynała w dziale Sprzedaży na stanowisku Konsultanta. Przeszedłszy wszystkie szczeble korporacyjnej kariery objęła stanowisko Dyrektora Generalnego. Z firmą związana jest od 15 lat. W latach 2010-2011 oraz ponownie od 2014r. odpowiada także za odpowiadała także za całokształt działań strategicznych i funkcjonowanie Adecco w Rumunii.
Od 2010 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Polskiego Forum HR (dawniej Związek Agencji Pracy Tymczasowej) organizacji zrzeszającej wszystkie agencje zatrudnienia w Polsce, których priorytetem jest etyczne działanie i wysoka jakość usług.
Na arenie międzynarodowej Anna Wicha jest członkiem Zarządu Eurociett (European Confederation of Private Employment Agencies) – największej organizacji reprezentującej agencję zatrudnienia w Europie, gdzie reprezentuje nie tylko interesy polskich agencji zatrudnienia, ale również agencji zatrudnienia z całej Europy Środkowo Wschodniej.
Przed podjęciem pracy w Adecco Poland Anna Wicha pracowała w Masterlink Express gdzie piastowała m.in. stanowisko Regionalnego Dyrektora Sprzedaży.
Anna Wicha w swojej pracy kieruje się etyką i przyzwoitością, która jej zdaniem pozwala na owocną współpracę zarówno z klientami jak i z pracownikami w organizacji.
Największą satysfakcję sprawia jej wspieranie rozwoju zawodowego i promowanie ludzi z nią współpracujących.
W wolnym czasie lubi ekstremalne i spontaniczne podróże w nieznane. Pasjonuje się także sportem a zwłaszcza tenisem, w którego zaczęła grać 8 lat temu i wywalczyła między innymi:
• 5-krotnie pierwsze miejsce w rocznym rankingu ATP (Amatorski Tenis Polski),
• Mistrzostwo Polski ATP w Mikście – z synem Piotrem,
• 2-krotnie tytuł Mistrza Polski w Turnieju Family Cup.
Anna Wicha jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej, gdzie ukończyła International Management Studies – podyplomowe studia managerskie. Studiowała również w Institute of Management Development (IMD) w Lozannie.
Dorota Hryniewiecka-Firlej –
Prezes Zarządu i Dyrektor Działu Global Innovative Pharma Business, Pfizer Polska
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ze specjalizacją i doktoratem z chorób wewnętrznych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej, rozpoczęte w 1996 roku w firmie Janssen-Cilag na stanowisku Przedstawiciela Medycznego. W kolejnych latach zajmowała kluczowe funkcje w firmach takich jak Novo Nordisk czy Wyeth. W 2009 roku, jako Dyrektor Działu Szczepionek, dołączyła do Zarządu Pfizer Polska. Dzięki sukcesom osiągniętym na objętym przez siebie stanowisku, Dorota Hryniewiecka-Firlej obejmowała kolejne funkcje dyrektorskie wewnątrz firmy, by na początku 2014 zostać powołaną na stanowisko Prezesa Zarządu i Dyrektora Działu Global Innovative Pharma Business oraz stać się członkiem europejskiego Zarządu Dywizji Global Innovative Pharma Business.
Dorota Hryniewiecka-Firlej działa również społecznie. W 2014 roku zajęła 14 miejsce w rankingu najbardziej wpływowych kobiet w Polsce według miesięcznika ,,Home&Market”. Posiada także wykształcenie muzyczne, a w wolnym czasie oddaje się swojej pasji jaką jest malowanie iluminacji, posługując się własnoręcznie przygotowanymi barwnikami.
JOLANTA GROCHOLSKA – Członek Zarządu Warbud SA, Dyrektor Controllingu
Absolwentka Politechniki Śląskiej. Ukończyła Wydział Inżynierii Sanitarnej o specjalizacji inżynieria komunalna. W 2006 r. zajęła 14 miejsce w „Rankingu 100 Kobiet Zarządzających Największymi Firmami w Polsce” przeprowadzonym przez magazyn Home&Market. W 2010 r. uhonorowana została odznaką „Za zasługi dla budownictwa” za aktywność zawodową i długoletni staż pracy w branży budowlanej.
Po ukończeniu studiów, pierwsze doświadczenia zawodowe nabyła w biurze projektowym Miastoprojekt Lublin. W 1981 roku wyjechała do Francji i rozpoczęła pracę w dużej firmie budowlanej w Dyrekcji Robót Rewitalizacyjnych Paryża. Tam po raz pierwszy zetknęła się z kontrolą zarządzania budowami. Praktyka, którą nabyła podczas pracy na budowach pomogła jej przełożyć wszystko co dzieje się podczas procesu budowlanego na cyfry. W roku 1988 przyjęła propozycję pracy w międzynarodowym koncernie budowlanym VINCI, z którym jest związana do dziś. Na początku lat 90. została oddelegowana do Warbud SA – obecnie jednej z największych spółek budowlanych w Polsce, której głównym udziałowcem jest VINCI Construction.
Jest osobą spełnioną. Robi to co lubi. Motywatorem i inspiracją od zawsze są dla niej ludzie, ich energia i pasja, z jaką wykonują swoją pracę. Budownictwo wybrała świadomie i z wyboru. I choć branża budowlana powszechnie uważana jest za środowisko typowo męskie, nigdy nie miała wątpliwości, że to właśnie z nią zwiąże swoją drogę zawodową. Obecnie, po 20 latach pracy w controllingu w Warbudzie odczuwa ogromną satysfakcję, że dla każdego kierownika budowy, zarządzanie jest integralną częścią procesu budowlanego.
Karolina Kaim – Prezes Tacit Investment
Anna Jakubowski – Dyrektor Coca-Coli
Bohaterki kalendarza 2015 dla Kliniki Budzik
Dr Małgorzata Mitoraj – Jaroszek
Prezes Zarządu w firmie McArthur Sp. z o.o. Właściciel firmy szkoleniowej Training for Development. Certyfikowany konsultant ROI i jedyny przedstawiciel w Polsce ROI Institute. Od piętnastu lat przygotowuje warsztaty rozwojowe, ocenia programy szkoleniowe, prowadzi superwizje. Jest członkiem AHRD (Academy of Human Resource Development). Współpracuje z Wydziałem Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych, na którym przygotowuje studentów do prezentacji publicznych.
Praca doktorska poświęcona zarządzaniu rozwojem zasobów ludzkich w różnych organizacjach
Anna Kolisz, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający ANKOL SP. z o.o.
Kobieta przedsiębiorcza, zarządzająca od ponad 20 lat rodzinną firmą handlową ANKOL działającą w sektorze lotniczym i motoryzacyjnym. Nazwa firmy pochodzi od jej imienia i nazwiska. Osobiście zarządza w firmie finansami, zasobami ludzkimi, marketingiem, teleinformatyką, sprzedażą i polityką jakości.
Jej profesjonalizm i nastawienie na ciągły rozwój, wdrażanie nowoczesnych technologii oraz pogłębianie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji pozwoliły zbudować rozpoznawalną markę, realizującą kontrakty i umowy resortowe w zakresie obrotu towarami, usługami i technologiami o znaczeniu strategicznym dla lotnictwa wojskowego i cywilnego. Innowacyjne podejście do zarządzania oraz osiąganie celów biznesowych wyznaczają projakościowe działania na poziomie excellence, gwarantujące skuteczność i jakość dokonywanych transakcji. Anna Kolisz jako laureatka wielu prestiżowych nagród, wyróżnień oraz swoistych Oscarów w biznesie, przyznawanych przez regionalne, ogólnopolskie oraz międzynarodowe gremia potwierdza wysoką pozycję i renomę ANKOL-u. Kreując pozytywny wizerunek własnej marki wpływa również na postrzeganie polskiej przedsiębiorczości na rynkach globalnych.
Beata Tyszkiewicz, aktorka
Beata Tyszkiewicz to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorek. W filmie zadebiutowała w wieku 18 lat, grając Klarę w ekranizacji Zemsty w reżyserii Antoniego Bohdziewicza.
W dorobku aktorki znajdują się liczne role u najlepszych reżyserów w produkcjach zarówno kinowych jak i telewizyjnych. Niezapomniane kreacje aktorskie stworzyła chociażby w Wszystko na sprzedaż Wajdy, Lalce Hassa, Seksmisji Machulskiego, Niemcach Kamińskiego czy w Jeszcze nie wieczór Bławuta.
Aneta Raczek, Prezes Zarządu FERRO S.A.
Aneta Raczek – Prezes Zarządu FERRO S.A. jest jedną z niewielu kobiet, którym dane było wprowadzić Spółkę na GPW w Warszawie. Gruntowne wykształcenie – ukończone studia magisterskie w Akademii Ekonomicznej w Krakowie, studia podyplomowe w zakresie zarządzania w Krakowskiej Akademii A. Frycza-Modrzewskiego, a także studia MBA w University of Bedfordshire oraz zaangażowanie, kreatywność i konsekwencja w dążeniu do celu, pozwoliły na błyskawiczne rozwinięcie kariery w firmie o profilu – technika sanitarna i grzewcza. W ciągu zaledwie 10 lat Aneta Raczek przeszła wszystkie szczeble kariery zawodowej od stanowiska Specjalisty Ds. Księgowych w Ferro Sp. J. (1997), przez stanowisko Dyrektora Handlowego Ferro Sp. z o. o. (2002-2003, 2006), aż po funkcję Prezesa Zarządu FERRO S.A., którą piastuje od 2007 roku. Do najważniejszych sukcesów w karierze zawodowej Pani Prezes należy debiut FERRO S.A. na GPW w Warszawie – oceniany jako jeden z najlepszych debiutów małych spółek w I połowie 2010 roku. Kolejnym ważnym osiągnieciem było przejęcie czeskiej spółki Novaservis w kwietniu 2011 r przez Grupę FERRO. Dzięki temu przejęciu firma FERRO stała się jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej.
Joanna Przetakiewicz – businesswoman, z wykształcenia radca prawny, współwłaścicielka specjalistycznych klinik dentystycznych w Polsce, pomysłodawczyni i założycielka marki La Mania. W przeciągu dwóch lat stworzyła rozpoznawalną firmę modową, nadzorując kreatywną stronę powstających kolekcji. La Mania szybko podbiła Polskę i sukcesywnie zdobywa rynki europejskie. La Manii to znakomite wzornictwo, wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania. Marka posiada 4 butiki w Polsce: Warszawa, Katowice, Wrocław i Gdynia oraz butik online. Od 2012 roku kolekcje La Manii sprzedawane są także w największych domach mody w Europie m.in w Harrodsie w Londynie oraz Excelsiorze w Mediolanie.
Barbara Woźniak, Prezes Zarządu spółek Ovotek i BestOil
Barbara Woźniak od czterech lat pełniąca funkcję prezesa zarządu spółki Ovotek i Best Oil. Absolwentka wydziału finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Wrocławskim. Karierę zawodową rozpoczynała w sektorze bankowym. Prywatnie matka dwojga dzieci. Mieszka wraz z rodziną we Wrocławiu.
Alicja Wiecka, Dyrektor Zarządzający, SAS Institute Polska
Pomysłodawczyni, założycielka i Dyrektor Zarządzający polskiego oddziału SAS Institute. Od ponad 20 lat zarządza firmą, która odnotowuje dynamiczny wzrost przychodów i zatrudnienia i jest najszybciej rozwijającą się filią SAS Institute w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zbudowała silną pozycję firmy na polskim rynku oprogramowania – SAS jest liderem w zakresie analityki i oprogramowania Business Intelligence, znajduje się również w czołówce firm świadczących usługi doradcze w naszym kraju. Od samego początku stawiała na innowacyjny model zarządzania i wdrażanie procesów biznesowych umożliwiających ekspansję firmy na rynku oraz zróżnicowanie jej oferty. Wprowadzone zmiany uczyniły z polskiego oddziału SAS ośrodek rozwoju produktów i kompetencji dla całego świata.
Magdalena Majewska, właścicielka di Trevi boutique
Magdalena Majewska – businesswoman, z wykształcenia magister pedagogiki, założycielka i właścicielka ekskluzywnego butiku z obuwiem włoskim w centrum Warszawy – di Trevi boutique. Jako pierwsza w Polsce, wprowadziła na rynek światową markę LORIBLU, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów i stylistów. Sprowadzane przez Panią Magdalenę obuwie charakteryzuje się najwyższą jakością, unikalnym wzornictwem i perfekcją wykonania, a wszystko po to aby podarować swoim klientkom i klientom namiastkę Italii na wyłączność. Przez wiele lat mieszkała we Włoszech i posiada włoskie obywatelstwo. Biegle włada językiem włoskim oraz angielskim. Wspólnie z mężem zajmuje się również inwestycjami w nieruchomości na terenie całego kraju. Jej największą pasją są podróże, moda, kultura i kuchnia włoska.
Monika Dawidowska, Prezes Firmy ForSpa
Monika Dawidowska, prezes firmy ForSpa, która od 2005 roku reprezentuję na polskim rynku najlepsze światowe marki SPA takie jak: Academie Scientifique de Beaute. Paris (Francja), Aromatherapy Associates (Wielka Brytania), Phytomer (Francja), TheraVine (RPA), BodyCoffee (USA), World of Oils (Belgia), Misa (USA). Firma pod jej przewodnictwem nie tylko dostarcza produkty spa, ale też jest twórcą koncepcji wielu znanych obiektów spa w Polsce i przyczyniła się do ich sukcesów rynkowych m.in. Głęboczek Vine Resort & Spa, Czarny Potok Luxury Collection, Villa Park Med & Spa, Hotel Narvil Conference & Spa, Kormoran Wellness Medical Spa i wielu innych. Monika Dawidowska jest też fundatorem Europejskiej Fundacji Spa i przewodniczącą Rady Fundacji, które organizuje Europejski Kongres Spa w Polsce. Jest jedyną kobietą z Polski – uczestniczką Global Spa & Wellness Summit oraz Global Wellness Tourism Congress (obie organizacje mają swoją siedzibę w Nowym Jorku).
Danuta Dąbrowska, Członek Zarządu Pandora Jewelry
Pani Danuta Dąbrowska ma 20 lat doświadczenia na wyższych stanowiskach w zakresie finansów, operacji, zarządzania płynnością i ryzkiem, projektach inwestycyjnych, transakcjach M&A i innych usługach (outsourcing ksiegowości i płac). Tworzyła rownież Centrum Uslug Finansowych w Polsce obslugujące kraje EMEA. Ostatnie dwa lata poświeciła restrukturyzacji przedsiębiorstw w Europie Zachodniej, w tym wdrażaniu strategii, poprawy jakości procesów i procedur, wdrażaniu systemu ERP.
Doświadczenie zdobywała zarówno w polskich, jak i międzynarodowych przedsiębiorstwach operujących w różnych branżach gospodarki. Absolwentka Uniwersytetu Przemysłu Spożywczego w Budapeszcie, gdzie uzyskała tytuł inżyniera-magistra. W roku 1999 została członkiem Stowarzyszenia Licencjonowanych Biegłych Rewidentów Księgowych (ACCA), a w 2005 Fellow of ACCA (FCCA). W roku 2008 ukończyła Program Zaawansowanego Zarządzania Strategicznego IMD w Szwajcarii.
Anna Pestilenz, businesswoman, właścicielka ekskluzywnego Hotelu Szafir w Jastrzębiej Górze
Turystyka jest jej bliska od dziecięcych lat. Pochodzi z Iławy, a każde ferie zimowe i wakacje spędzała w Jastrzębiej Górze. W rodzinnym pensjonacie Leśna Perła zdobywała pierwsze szlify obsługi gości. Poznała dzięki temu inny, dla niej wtedy wielki świat osobistości – Z. Zapasiewicz, A. Seniuk, E. Axer, K. Penderecki oraz całą gamę przepięknych autorytetów ze świata kultury i sztuki.
Od 20 lat pracuje w branży turystycznej, zaczynała od sezonowego wynajmowani pokoi i goszczenia gości w pensjonacie „Kwatery U Ani”, a później 1”Willa Magnat1”.
Członkini Ogólnopolskiego klubu Lady Business Club oraz aktywny propagator rejonu Pomorza w Towarzystwie Miłośników Jastrzębiej Góry oraz Organizacji Pracodawcy Pomorza, aktywistka w Stowarzyszeniu Radość Życia z Władysławowa oraz w Zespole Rodziny Zalewskich „Ogród Wyobraźni”. Właścicielka Hotelu Szafir, nowoczesnego i pięknego architektonicznie kompleksu hotelowego ze spa i basenem, którego Lazurowa Restauracja zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Smakosz 2013 na najpopularniejszą restaurację powiatu puckiego .
Wciąż jako pasjonatka dobrego życia i mądrych ludzi szuka inspiracji do rozwoju siebie i biznesu, by zawsze móc podpisać się własnym nazwiskiem pod tym co robi zawodowo i w życiu osobistym. Na potwierdzenie słuszności filozofii życiowej i na dowód osiągnięcia sukcesu otrzymała w 2014 roku prawo do użytkowania znaku prawnie chronionego „Marka z Klasą” przyznawanego za wybitne osiągnięcia w rozwoju marki osobistej.
Kocha podróże i dobrą kuchnię ale nade wszystko kocha to co robi, hotelarstwo to jej pasja, która jak się okazało przynosi spełnienie osobiste i finansowe.
Marynika Woroszylska-Sapieha, Prezes Zarządu oraz Dyrektor Generalny Grupy Sanofi w Polsce, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA.
Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Przez kilkanaście lat pracowała w Instytucie Kardiologii w Aninie w zespole, specjalizującym się w kardiologii interwencyjnej. W 1994 roku przeszła do przemysłu farmaceutycznego, najpierw do firmy polskiej, w której stworzyła strukturę marketingu i sprzedaży, a następnie, w wyniku joint-venture, do międzynarodowego koncernu Sanofi.
Po stażu w angielskiej filii i kursach zarządzania w INSEAD w Fontainebleau objęła stanowisko szefa biznes unitu w polskim oddziale Sanofi-Synthelabo. Od 1 lipca 2003 do grudnia 2004 dyrektor generalny Sanofi-Synthelabo w Polsce. Po powołaniu do życia Grupy Sanofi-Aventis, powstałej w sierpniu 2004 roku w wyniku fuzji firm Sanofi-Synthelabo i Aventis Pharma, od 1 stycznia 2005 piastuje stanowisko Prezesa Zarządu oraz Dyrektora Generalnego Grupy Sanofi w Polsce.
Marynika Woroszylska-Sapieha była wieloletnim członkiem zarządu Stowarzyszenia Przedstawicieli Firm Farmaceutycznych (polski oddział EFPIA), następnie – po zmianie statutu przez Stowarzyszenie, które przyjęło nazwę INFARMA – prowadziła wielokierunkowe działania prowadzące do przestrzegania kodeksu etyki, dyrektywy przejrzystości, ochrony praw intelektualnych oraz promocji innowacyjności w Polsce. Od października 2012 roku do czerwca 2014 pełniła funkcję Prezesa Zarządu INFARMY. a następnie została wybrana przewodniczącą rady nadzorczej tej organizacji.
W kwietniu 2014 roku Marynika Woroszylska-Sapieha została członkiem Rady Nadzorczej Banku Zachodniego WBK S.A.
Jest członkiem Rady Programowej Vital Voices – międzynarodowej organizacji pozarządowej, wspierającej rozwijanie potencjału przywódczego kobiet oraz szerzenie idei mentoringu, a także członkiem klubu INSEAD Alumni.
W roku 2008 Marynika Woroszylska-Sapieha została uhonorowana przez władze Francji Orderem Kawalera Legii Honorowej. Odznaczenie zostało przyznane za umacnianie współpracy pomiędzy Polską i Francją w dziedzinie propagowania nauki, innowacji, kultury i pomocy potrzebującym.
Dr Magdalena Zakrzewska, właścicielka Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii, La Nika
Jest jedyną na Pomorzu absolwentką Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zamiłowanie do nowoczesnych technologii, medycyny i sztuki odkryła u siebie wiele lat temu. To właśnie one wyznaczyły kierunek jej działań. Dziś medycyna estetyczna jest nie tylko jej pracą, ale również wielką pasją. Kontakt z pacjentami oraz możliwość niesienia pomocy innym, sprawiają jej ogromną radość i satysfakcję. Dokłada wszelkich starań, aby swoim pacjentom zapewnić jak najwyższy standard usług. Oprócz codziennej pracy, okolicznościowo prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, jak również pisze artykuły do prasy kobiecej.
Anna Kopciowska, Trener Rozwoju Osobistego, Mówca Motywacyjny, Coach, Autorka
Od 12 lat konsultant, trener biznesu i coach. Autorka książki na temat coachingu „Coach Yourself”. Tworzyła i prowadziła szkolenia, projekty HR i systemy rozwoju w organizacjach. Trener i koordynator projektów szkoleniowych. Wyłączny Przedstawiciel i Konsultant na Europę Firmy Personality Resources International USA/Canada. Absolwentka prestiżowego programu Advance Mentoring Program – Brian Tracy International.
Naukę i doświadczenie pobierała u największych autorytetów sprzedaży i biznesu na świecie. Jej nauczycielami są Brian Tracy, Anthony Robbins. Jest niezwykle doświadczonym i dynamicznym liderem.Prowadziła ponad 4000 dni szkoleniowych z zakresu lidership, budowania zespołu, asertywności sprzedaży, nowoczesnej psychologii sprzedaży, standardów obsługi klienta, komunikacji, negocjacji, typologii osobowości i rozwoju osobistego oraz coachingu. Od 2005 roku pracuje jako Executive Coach rozwijając potencjał kadry kierowniczej w takich międzynarodowych organizacjach jak MICROSOFT, IBM, AMERICAN EXPRESS, CISCO, ERNST & YUNG, PKP INTERCITY, AKUNA, ACN, FLP, i inne.
Pomysłodawczyni i założycielka międzynarodowej społeczności – Forum Kobiet Sukcesu. Prężnie rozwijającej się od 2011 roku w Polsce, Anglii, Niemczech, Kanadzie i USA
Anna Dereszowska, polska wokalistka i aktorka teatralno-musicalowa, a także filmowa.
W 2003 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Od 2003 jest aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie, współpracuje także z warszawskimi teatrami Studio Buffo i Teatr Syrena. Występuje w popularnych serialach telewizyjnych np. Złotopolscy i Glina lub w polsatowskim serialu Tango z aniołem. Jej debiut teatralny to rola Marii Antonownej w Rewizorze Mikołaja Gogola w reż. Andrzeja Domalika na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie 14 września 2002 roku. Wystąpiła w teledyskach grupy De Mono – „Siedem dni”, „Patrzę w Ciebie”, „Listy wiatrem unoszone” i „Jednym zdaniem” oraz w teledysku grupy Buldog „Elita”.
W 2011 roku nakładem EMI Music Poland wydała debiutancką płytę „Już nie zapomnisz mnie”.
Aneta Zając, aktorka
Pierwszą osobą, która zachęciła ją do wyboru zawodu aktorki była jej babcia Henryka, która czytała jej bajki. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie fortepianu. Uczęszczała do XLIV LO w Warszawie. Już w liceum zapisała się na zajęcia przy Teatrze Buffo, gdzie uczęszczała na zajęcia z akrobatyki i tańca nowoczesnego. W 2006 ukończyła studia w PWSFTviT w Łodzi, na które dostała się za drugim podejściem.
W telewizji debiutowała jako jedna z solistek Fasolek, a swój debiut aktorski zaliczyła w serialu TVP2 Na dobre i na złe (2000–2001). Następnie trafiła na plan telenoweli Plebania, gdzie przez kolejne dwa lata wcielała się w postać Anety Kurowskiej. Od 2004 gra główną rolę w serialu Pierwsza miłość. W 2006 zagrała w sztuce Przyjazne dusze we wrocławskim Teatrze Komedia. Podkładała też głos w grze So Blonde: Blondynka w opałach.
W 2008 brała udział w III edycji programu Jak oni śpiewają. Zajęła 5. miejsce spośród 13 uczestników.
W 2014 została jedną z uczestniczek pierwszej emitowanej przez Polsat edycji programu Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Stefano Terrazzino, z którym zajęła ostatecznie 1. miejsce.
Dorota Gardias, prezenterka i dziennikarka
Pracę w mediach rozpoczęła w lubelskim oddziale TVP3.
Od 15 czerwca 2006 jest prezenterką pogody w TVN Meteo. Od czerwca 2007 pracuje również w TVN24, a od lipca 2007 także w TVN.
8 marca 2009 roku, Dorota Gardias rozpoczęła udział w IX edycji programu TVN – Taniec z gwiazdami. Jej partnerem został Andrej Mosejcuk, z którym wygrała program.
Anna Czartoryska, polska aktorka
W latach 2009-2013 związana była z Teatrem Współczesnym w Warszawie, gdzie debiutowała w spektaklach muzycznych „To idzie młodość” oraz „Moulin Noir”.
Gościnnie występowała także w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, jako Fior w „Operetce” Witolda Gombrowicza, i na Novej ScenieTeatru Muzycznego Roma. W marcu 2011 roku odbyła się na tej scenie premiera jej monodramu „Morfina”, opartego na wspomnieniach Jeleny Bułhakowej oraz piosenkach Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty i Jonasza Kofty.
Piosenki z „Morfiny” znalazły się na debiutanckiej płycie aktorki, wydanej w 2012 roku przez Polskie Radio. Utwory z tego albumu wykonywała m.in. podczas koncertów z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej w filharmoniach w Kaliszu, Bydgoszczy, Słupsku i innych miastach w Polsce.
Wystąpiła podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2011 roku na koncercie „Panna, Madonna, Legenda tych lat…”, poświęconym Ewie Demarczyk. Aktorka zaśpiewała „Grande Valse Brillante”. Rok później, w ramach 49 KFPP w Opolu wraz z Anną Dereszowską i Haliną Młynkową prowadziła koncert Superpremier.
Szerszej publiczności znana z popularnych seriali telewizyjnych takich jak „Nad Rozlewiskiem” czy „Szpilki na Giewoncie”.
Jest polską ambasadorką marki Guess Marciano oraz Stowarzyszenia „Piękne Anioły”.
Agnieszka Maciąg, polska modelka, aktorka i dziennikarka Polsat Cafe.
Agnieszka jest jedną z nielicznych i pierwszych polskich modelek, które w latach 90. przebiły się na rynek międzynarodowy, obok:Magdaleny Wróbel, Barbary Milewicz, Ewy Witkowskiej, Agnieszki Martyny i Malwiny Zielińskiej.
Karierę modelki rozpoczęła w 1990 roku – występowała na największych światowych pokazach mody (począwszy od Nowego Jorkupoprzez Mediolan i Paryż). Pracowała dla znanych projektantów, m.in. dla Karla Lagerfelda, Nina Ceruttiego, Laury Biagiotti, Claude’a Montany, Pierre’a Cardina, Louisa Ferauda, Escady, w Polsce dla: Teresy Rosati, Anny Brodzińskiej, Macieja Zienia.
U szczytu międzynarodowej kariery, w 1992 roku, zaszła w ciążę i wróciła do kraju by urodzić syna. Od 1993 roku ponownie zaczęła pojawiać się na wybiegach w: Paryżu, Mediolanie oraz Berlinie. W 1996 roku zakończyła międzynarodową karierę, lecz nie zrezygnowała z pracy w kraju. Od czasu do czasu prezentuje na wybiegu kolekcje polskich projektantów mody.
Prowadziła prezentacje artystyczne i promocyjne (min. galę rozdania nagród literackich Angelus 2007 w TVP1, Elite Model Look dla telewizji Polsat, pokaz mody „Noc z Arkadisem” dla TVP1). W latach 2002–2005 pracowała na stanowisku dyrektora artystycznego firmy odzieżowej Vistula. Z sukcesem zmieniła wizerunek marki, tworzyła i realizowała kampanie reklamowe oraz pokazy mody.
Była gwiazdą międzynarodowej, telewizyjnej kampanii reklamowej perfum „First” i „Tsar” francuskiej marki Van Cleef & Arpels. Pracując jako modelka w USA była gościem programów „Good Morning America”, „Rich & Famous” oraz „Saturday Night with Chani Chang”. W magazynie Viva! publikowała wywiady z polskimi modelkami oraz reportaże z podróży (min. Alaska, Meksyk, Ibiza).
Współpracowała przy sesjach zdjęciowych, min. z udziałem Grażyny Szapołowskiej, Michała Żebrowskiego, Agnieszki Sitek (Viva!, Film).
Prowadzi program „Metamorfozy Fashion Cafe” w telewizji Polsat Cafe i jest współprowadzącą programu „Mała Czarna” w TV 4. W 2012 roku urodziła drugie dziecko.
Katarzyna Klich, polska wokalistka popowa. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV
Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach, gdzie studiowała na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Pojawiała się gościnnie w nagraniach innych wykonawców, m.in. w utworze „Ta sama miłość” grupy Pod Budą z 1995 roku czy w przeboju „Dżu-dżu” Krzysztofa Kasowskiego. Pisała teksty piosenek dla żeńskiej grupy Taboo pod koniec lat 90., a od 1999 roku śpiewała także w grupie Yak!.
Wiosną 2002 roku zadebiutowała singlem „Lepszy model”, który stał się wielkim przebojem w Polsce. W sierpniu wydana została jej debiutancka płyta, także zatytułowana Lepszy model. Wyprodukował ją i po części skomponował Jarosław Płocica, znany jako Yaro, partner życiowy Klich. Materiał na niej zawarty określono jako połączenie popu z R&B i soulem. Kolejnymi singlami promującymi wydawnictwo zostały piosenki „Będę robić nic” i „Nie dbam o jutro”. Piosenkarka została trzykrotnie nominowana do Nagrody Fryderyk, ostatecznie zdobywając statuetkę w kategorii „nowa twarz fonografii”.
Już jesienią 2003 ukazała się jej druga płyta, Kobieta – szpieg. Również i tę płytę wyprodukował Yaro, a muzycznie była ona kontynuacją brzmienia znanego z poprzedniego krążka. Pierwszą piosenką promującą zostało nagranie „Pies ogrodnika”, a drugą – „Calvados”. Z piosenką „Let Me Introduce” brała udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2004 zajmując 8. miejsce.
W 2006 roku, po dłuższej przerwie w karierze, ukazała się jej trzecia płyta, pt. Zaproszenie. Stylistycznie prezentowała mniej komercyjne brzmienie w porównaniu z jej poprzednimi albumami. Płytę promowały piosenki „Toksyczna miłość” oraz „Kto uratuje” (w której gościnnie pojawił się DonGURALesko). W czerwcu 2008 na rynku ukazała się czwarta płyta Kasi Klich, Porcelana, wydana przez Agorę. Przy tym albumie piosenkarka po raz pierwszy brała udział w produkcji muzyki. Tytułowy utwór został zgłoszony do Konkursu Premier na 45. Festiwalu w Opolu, gdzie uplasował się na 6. miejscu.
W 2014 roku wokalistka powróciła z nowym singlem W Tobię Tonę, który odniósł duży sukces.
Agata Kulesza, polska aktorka
Była aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie. Od września 2011 roku występuje w zespole Teatru Ateneum w Warszawie.
W 2008 roku brała udział w VIII edycji programu Taniec z gwiazdami emitowanego w telewizji TVN, w którym zajęła wraz z partnerem Stefano Terrazzino I miejsce. Agata Kulesza jest pierwszą zwyciężczynią show, która zdecydowała się przeznaczyć główną wygraną (samochód) na cele charytatywne.
W 2012 roku otrzymała Polską Nagrodę Filmową (Orzeł) za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą w filmie Róża.
Za rolę w filmie Ida w 2013 roku otrzymała Nagrodę za pierwszoplanową rolę kobiecą na 38. Gdynia Film Festival a w 2014 Polską Nagrodę Filmową (Orzeł).
W 2012 otrzymała również Doroczną Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie filmu.
W 2013 otrzymała nominację do nagrody Paszportu Polityki.
Katarzyna Pakosińska, polska artystka kabaretowa, aktorka
Studiowała polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie poznała pozostałych członków Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Kabaret powstał w 1996 i w tym samym roku zdobył Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA 96 w Krakowie. Wielokrotnie występowała z kabaretem w telewizji m.in. w programie pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju.
Jest autorką serialu dokumentalnego Tańcząca z Gruzją.
31 grudnia 2009 wystąpiła w Łodzi na zabawie sylwestrowej razem z kabaretem, gdzie zaśpiewała m.in. piosenkę z tekstem Przemysława Borkowskiego do utworu Can’t Get You Out Of My Head Kylie Minogue. 25 stycznia 2010 razem z Robertem Gonerą prowadziła galę Telekamery Tele Tygodnia 2010.
27 marca 2010 poprowadziła z Marcinem Dańcem program Hit dekady (lata 50) emitowany w TVP2.
Od 23 lutego 2011 nie występuje razem z Kabaretem Moralnego Niepokoju.
Od września 2011 roku do 30 października 2011 brała udział w show Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Stefano Terrazzino. Zajęli 6 miejsce.
Od 30 marca do 1 czerwca 2013 prowadziła program Ale mądrale!, emitowany w TVP1.
Od 2014 roku jest wokalistką zespołu Leszcze.
Karolina Malinowska, polska modelka
Pracę w modelingu rozpoczęła w 1998 roku mając 15 lat, dla agencji Model Plus w Warszawie. Bardzo szybko zawitała do Paryża, gdzie w ciągu zaledwie kilku miesięcy pracy była już jedną z najbardziej znanych modelek. Pojawiała się również na wybiegach w Nowym Jorku, Barcelonie oraz Mediolanie. Wielokrotnie zdobiła okładki i pozowała do zdjęć francuskiego wydania magazynu Vogue. Prezentowała na wybiegu kolekcje najbardziej liczących się w branży projektantów oraz domów mody: Calvin Klein, Chloe, Francesco Scognamiglio, Georges Rech, IBlues, Hugo Boss, Mila Schön, Dolce & Gabbana, Miu Miu, Narciso Rodriguez oraz Prada. W 2000 roku wzięła udział w telenoweli dokumentalnej „Modelki”, zrealizowanej dla Telewizji Polskiej. W 2003 roku zrezygnowała z międzynarodowej kariery.
Od 2007 zasiada w składzie jury Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody „Off Fashion” organizowanego w Kielcach. Na platformie internetowej onet.tv Karolina Malinowska wypowiadała się o trendach w modzie.
Związana jest z Olivierem Janiakiem, którego poślubiła w 2003. 29 czerwca 2009 przyszedł na świat ich pierwszy syn, Fryderyk, natomiast 29 stycznia 2011 drugi syn, Christian. 20 sierpnia 2013 r. na świat przyszedł trzeci syn pary – Julian.
Aneta Kręglicka, modelka, fotomodelka, bizneswoman. Pierwsza Polka wybrana Miss Świata
22 listopada 1989 roku zwyciężyła w prestiżowym konkursie piękności Miss Świata, który odbył się w Hongkongu. Jej wcześniejsze sukcesy to tytuł Miss Polonia 1989 oraz I wicemiss Miss International w Tokio we wrześniu 1989 roku.
W latach 1990–1991 pracowała w USA dla nowojorskiej agencji „Wilhelmina”. Po powrocie do Warszawy założyła fundację, a w 1991 wraz z partnerem otworzyła agencję reklamową public relations „ABK Kręglicka”, po której likwidacji w 2005 otworzyła firmę „Hannah Hooper”. Od 2002 roku jest współwłaścicielką studia filmowego „St. Lazare”, współtwórcy między innymi filmu Ławeczka (2004).
Ukończyła ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim a w 2005 rozpoczęła studia doktoranckie na SGH w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym.
W 2006 roku wzięła udział w gali powitalnej Miss World 2006 w Warszawie oraz jako juror w gali finałowej 30 września 2006 w Sali Kongresowej w Warszawie. W tym samym roku wzięła udział w III edycji programu TVN Taniec z gwiazdami, gdzie wraz z Robertem Rowińskim zajęła 7. miejsce. W 2013 została przewodniczącą jury programu „Projektanci na start” – polskiego odpowiednika programu „Project Runway”.
Od 1998 jest żoną reżysera Macieja Żaka, z którym ma syna Aleksandra.
Monika Zamachowska, polska dziennikarka
W latach 1995–2011 i ponownie od kwietnia 2013 pracuje w TVP2. Była autorką, współautorką i prowadzącą takich programów jak:Kulty popkultury, Teleadwokat, Europejczycy, Strefa otwarta, Witaj, Europo, Europa da się lubić i Orzeł czy reszta? i Wstęp Wolny. Od października 2006 wspólnie z Katarzyną Figurą, Bogusławem Kaczyńskim i Wojciechem Cejrowskim zasiadała w jury programu Supertalent w TVP2. Od kwietnia 2013 ponownie prowadzi poranny program TVP2 – Pytanie na śniadanie, do końca września w duecie ze Zbigniewem Zamachowskim, a od października 2013 z Tomaszem Wolnym.
Od marca 2011 do czerwca 2012 współprowadziła z Jarosławem Budnikiem poranną audycję Radia Złote Przeboje Złote Przeboje na Dzień Dobry.
Od lutego do października 2012 pracowała w TTV, gdzie do czerwca 2012 współprowadziła nadawany w dni powszednie program Raz lepiej, raz gorzej, a od września do końca października 2012 w parze z Romanem Czejarkiem była współprowadzącą Studia TTV, weekendowego magazynu podsumowującego wydarzenia polityczne i show biznesowe minionego tygodnia.
W 2009 uczestniczyła w IX edycji programu Taniec z gwiazdami, a jej partnerem był Krzysztof Hulboj, z którym zajęła 4. miejsce.
Przez 2,5 roku (do maja 2008) pełniła funkcję redaktorki naczelnej czasopisma „Zwierciadło”.
Wystąpiła w dwóch filmach: Problemat profesora Czelawy (1985) jako Joasia Paliwoda, córka Janka, oraz Egoiści (2000) jako prezenterka telewizyjna.
Marta Żmuda Trzebiatowska, polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna
Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Laureatka Telekamery 2009 w kategorii aktorka oraz nagrody Róże Gali w kategorii piękne debiuty i Elle Style Awards 2009 w kategorii najlepsza aktorka.
W 2008 wzięła udział w VIII edycji programu Taniec z gwiazdami, w którym zajęła 3. miejsce. Jej partnerem tanecznym był Adam Król.
Gala charytatywna
[iframe width=”100%” height=”380″ src=”//www.youtube.com/embed/OT5mzN_uREw” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Gala charytatywna
[iframe width=”100%” height=”380″ src=”//www.youtube.com/embed/2BOVF3Oq20M” frameborder=”0″ allowfullscreen]
Kupując bilet na Galę charytatywną zasilasz konto Fundacji „Akogo?”
Cena 300 zł zawiera:
- Dwuosobowy bilet, uprawniający do udziału w gali charytatywnej w dniu 23.11.2018 w Hotelu Bellotto w Warszawie w godz. 18:00-22:00
- Dwa kalendarze z pozującymi gwiazdami
- Udział w bankiecie
Pula biletów ograniczona.