Karen Paul SS2020

Najnowsza kolekcja Karen Paul już w sprzedaży!

       Jeżeli chcesz wiedzieć  co będzie  na czasie w tym sezonie, koniecznie zatrzymaj się przy   najnowszej kolekcji Karen Paul! Tym razem marka prezentuje wiosenno-letnią kolekcję SS2020. Inspiracją do jej powstania były lata 80. i wpływ nurtu New Romantic.

     Dla projektantki kultura i sztuka to główne źródła przy tworzeniu kolejnych dzieł. Kolekcja zatopiona  jest w tonach beżu, fioletu, czerwieni i malinowego różu. Natomiast kolorystyka została zaczerpnięta z obrazów artysty Jarosława Modzelewskiego. Wszystko zostało ubrane w tkaniny sprowadzane z Włoch, które pochodzą od starannie wyselekcjonowanych producentów. Podczas procesu powstawania wykorzystywana jest bogata tradycja polskich pracowni krawieckich, dzięki czemu projekty Karen Paul są dopracowane w jak najmniejszym szczególe.

    Barwy, różnorodność tkanin i form dodają nie tylko ekspresji sylwetce, ale jednocześnie poczucie wygody i luzu. Fasony podkreślające kobiecą siłę, mieniące się tkaniny, supermodne kroje i romantyczne koronki to główne, charakterystyczne motywy marki pozwalające na to, że bez problemu rozpoznamy styl Karen Paul.

     Kim jest dziewczyna Karen Paul? To kobieta pełna przeciwieństw, z jednej strony wrażliwa i eteryczna, a z drugiej odważna i pewna siebie. Poprzez ubiór pragnie wyrazić swój indywidualizm i zawsze jest pewna tego jak wygląda!

    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.