Nowa kolekcja Balmain i Mytheresa

W kolejnej, wspólnej kolekcji francuskiego domu mody i prestiżowej platformy przewodnim kolorem jest złoto, które przywodzi na myśl skórę muśniętą słońcem.

Najnowsza odsłona składa się z 25 propozycji, takich jak: sukienki, kardigany, kostiumy kąpielowe czy spódnice. Zdecydowana większość rzeczy należy do kolekcji damskiej, jednak mężczyźni również mogą znaleźć coś dla siebie (jak chociażby dwurzędowa marynarka). 

Projektant Olivier Rousteing zdradził, co było inspiracją do stworzenia tej kolekcji:

– Kiedy pracowałem nad tą kolekcją, myślałem o letnich wypadach za miasto. Dorastałem na południowym zachodzie Francji, w Bordeaux, gdzie lato jest bardzo długie, słoneczne i ciepłe. To oznacza, że wszyscy uciekają gdziekolwiek się da, w okolice pobliskiego wybrzeża atlantyckiego i na wyspy. Woda jest tam idealna, są też plaże, lasy, ogromne wydmy. Kiedy pracowaliśmy z zespołem nad tą kolekcją, chciałem przenieść „armię” Balmain do ulubionego przez surferów Hossegor albo luksusowych Biarritz albo Cap Ferret – opowiadał Rousteing.

Najnowsza kapsułowa kolekcja Balmain i Mytheresa jest już w sprzedaży. Twarzami kampanii zostali Jessie Bloemendaal, Michelle van Bijnen i Malcolm Kelechi, z kolei za samą kampanię odpowiadał dyrektor kreatywny Mytheresa, Julian Paul.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.