Dzień Kariery Kobiety w IT

w sześciu europejskich państwach, w tym w Polsce, brakuje łącznie ponad 470 tys. specjalistów z branży IT. Lukę tę mogą zapełnić studentki, kobiety, młode matki, którym często jednak brak odwagi do zmiany zawodu. O różnych możliwościach pracy w tym sektorze i wymaganych kompetencjach opowiedzą ekspertki z kilkunastu firm podczas Dnia Kariery Kobiety w IT, który odbędzie się 8 czerwca w Google for Startups Campus w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy na spotkania ze znanymi ekspertkami, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w tej branży. Podpowiedzą też, jak szukać pracy w tym sektorze i dlaczego kobiety powinny odważnie spełniać swoje marzenia.

Wśród prelegentek, które podzielą się swoim doświadczeniem i przemyśleniami dotyczącymi pracy w branży nowych technologii, znajdują się m.in. Anna Sieńko – Technology Leader w PWC, Joanna Seklecka – prezes zarządu eService, Agata Jach z AXA, Anna Gryko z Totalizatora Sportowego, Katarzyna Majewska – Członek Zarządu Citi Handlowy oraz Joanna Misiewicz – Innovation Project Manager PKO BP.

WIĘCEJ INFORMACJI O WYDARZENIU DNI KARIERY KOBIET W IT 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.