Przeczytasz w 2 minuty

15 grudnia w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się Gala Pozytywnej Egoistki – inspirujące spotkanie dla kobiet, które pragną poznać swoje „ego” i świadomie zadbać o siebie.  W ramach Gali zostanie wręczona nagroda Pozytywnej Egoistki Roku 2013.

Już po raz drugi Projekt Egoistka – organizacja wspierająca kobiety w budowaniu wewnętrznej siły – nagrodzi znaną kobietę za inspirowanie innych do pozytywnych zmian i odważnego poznawania siebie. W ubiegłym roku tytuł Pozytywnej Egoistki został przyznany Agacie Młynarskiej.

W tym roku twórcy Projektu Egoistka zdecydowali się wyróżnić Grażynę Dobroń – dziennikarkę Polskiego Radia Programu Trzeciego i autorkę książki „Instrukcja Samo(Obsługi) Człowieka” za budzenie świadomości w słuchaczach i inspirowanie innych do stawiania się lepszymi ludźmi. W trakcie Gali Laureatka opowie o poszukiwaniu siebie, modzie na medytację, podróżach do Indii i o tym jak odnaleźć sens, zdrowie i spokój.

Następnie odbędą się warsztaty „Przepis na lepsze życie”, które poprowadzi charyzmatyczny mówca i twórca idei Pozytywnego Egoizmu dr. Tomasz Skalski. W trakcie warsztatów Tomasz Skalski zabierze wszystkich w fascynującą podróż w głąb siebie w celu poszukania odpowiedzi na pytanie: Co daje nam szczęście i spełnienie? Zdradzi swoje patenty na wysoki poziom życiowej energii a także podpowie jak radzić sobie ze zmartwieniami.

Na wszystkich czekają liczne atrakcje: warsztat „mała, wielka pielęgnacja według tołpa®”, który poprowadzą kosmetolog marki tołpa®” Lidia  Łodzińska – Szafrańska oraz aktor Bartosz Woźny; porady dermokonsultantek, dietetyków, brafitterek i stylistek, każda uczestniczka otrzyma wartościowe prezenty od Partnerów wydarzenia: kosmetyki marki tołpa®, soki marki Gomar Pińczów i niespodziankę od Stegu®.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.