Kolekcja no2 Idealne powitanie jesienno-zimowego sezonu!

W drugiej kolekcji Emeralds and Crocodiles, słynnego już obuwniczego duetu „szpilka plus baletka”, znajdziemy trzy nowe modele. Tym razem w kolorach ponadczasowej czerni oraz modnej ciemnej zieleni. Model BLACK CROCODILE został wykonany z najwyższej jakości włoskiej skóry tłoczonej we wzór krokodyla w kolorze czarnym. Natomiast podszewka i wyściółka jest z delikatnej skóry koziej w kolorze różowym, który to kolor jest subtelnie widoczny po nałożeniu szpilki. Całość dopełnia niewielki lecz dodający elegancji i charakteru detal – certyfikowany kryształ Swarovskiego w kolorze szmaragdu, wkomponowany w skórzaną podeszwę.
Cena: 1690 zł /szpilki plus baletki/
Model BLACK SUEDE to czarna, zamszowa szpilka wykonana z wysokiej jakości włoskiej skóry. Doskonale komponuje się z czarną elastyczno-bawełnianą taśmą, która dopasowuje się do kształtu stopy i zapewnia komfort użytkowania. Dzięki tasiemce szpilka idealnie przylega do stopy subtelnie ukrywając jej wszystkie niedoskonałości. Całość dopełnia niewielki lecz dodający elegancji i charakteru detal – certyfikowany kryształ Swarovskiego w kolorze szmaragdu, wkomponowany w skórzaną podeszwę.
Cena: 1590 zł /szpilki plus baletki/
Model DEEP GREEN CROCODILE został wykonany z najwyższej jakości włoskiej skóry tłoczonej we wzór krokodyla w kolorze ciemnej zieleni. Podszewka i wyściółka jest z delikatnej skóry koziej. Całość dopełnia niewielki lecz dodający elegancji i charakteru detal – certyfikowany kryształ Swarovskiego w kolorze szmaragdu, wkomponowany w skórzaną podeszwę.
Cena: 1690 zł /szpilki plus baletki/
Koncept Emeralds and Crocodiles, autorstwa Kasi Sokołowskiej powstał z miłości do butów i ponad dwudziestoletniego doświadczenia chodzenia w szpilkach. Tę markę, Kasia zadedykowała kobietom, które kochają wyzwania i niczego nie udają. Mogą świetnie prezentować się w szpilkach, które w każdej chwili zmienią na równie stylowe, ale płaskie baletki, zawsze dodawane w prezencie do szpilek. Wszystkie modele dostępne są w salonie Moliera 2 oraz sklepach internetowych www.moliera2.com oraz www.emeraldsandcrocodiles.com Salon Moliera 2 to jedno z nielicznych miejsc w Warszawie, oferujących kolekcje najbardziej znanych projektantów i ekskluzywnych domów mody. Od niedawna do grona marek takich jak Christian Louboutin, Manolo Blahnik czy Isabel Marant dołączyła polska marka Emeralds and Crocodiles.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.