Online L&D Meetup

Już 4 i 5 maja 2020 odbędzie się pierwsze wirtualne wydarzenie organizowane HCM Deck – online L&D Meetup #Disruption & The New Normal. Podczas dwudniowego wydarzenia, polscy i zagraniczni eksperci rozmawiać będą o różnych obszarach L&D i HR, takich jak Employee Engagement, Remote World, Leadershp czy Human2Human. Na “wirtualej scenie” pojawią się tacy goście jak Donald H Taylor, Renate Hohlmann, Dorota Piotrowska, czy Dr. Natalia Wiechowski.

Wydarzenie będzie przestrzenią poświęconą zmianom oraz trendom w HR i L&D w dzisiejszym ciągle zmieniającym się świecie. Ze zmianą i transformacją tego jak pracujemy, uczymy się i komunikujemy, zmierzają się organizacje na całym świecie. Żeby efektywnie funkcjonować w obliczu “nowej pracy” i “nowej normalności”, trzeba użyć odpowiednich narzędzi, pomysłów i strategii. W agendzie wydarzenia znajdują się takie wystąpienia jak: “Maximizing Employee Engagement in the World of Remote”, “HR’s role in dealing with the unknowns and planning for the Next Normal”, “Human2Human Revolution in Digital Times” i wiele innych. Usłyszeć będzie można również wystąpienia dostawców rozwiązań HR Tech. Wydarzenie będzie dawało także możliwość interakcji, wymiany doświadczeń i zadawania pytań prelegentom. Nad całością czuwać będą Donald H Taylor (ekspert LD) i Ed Smith (Head of Global Growth w HCM Deck).

Event skierowany jest głównie do menadżerów i dyrektorów działów HR i L&D dużych organizacji, dla osób odpowiedzialnych za wdrażanie projektów HR w korporacjach, wszystkich poszukujących rozwiązań dla swoich swoich firm w obszarze HR Tech i L&D.

W Online L&D Meetup #Disruption & The New Normal uczestniczyć można bez wychodzenia z domu – wystarczy się zarejestrować. Szczegółowa agenda oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie wydarzenia.

https://hcmdeck.com/en/ld-meetup-europe/

 


O firmie:
HCM Deck to platforma wspierająca rozwój pracowników, która umożliwia organizacjom automatyzację i analizę wzrostu w trzech kluczowych sferach: szkoleń, komunikacji i feedbacku. Zawiera kompleksowe, nowoczesne i przyjazne dla użytkownika narzędzia HR osadzone w modelu SaaS-owym. HCM Deck wspiera rozwój ponad 200 000 pracowników takich firm, jak np. Santander Consumer Bank, Leroy Merlin, Nationale Nederlanden, Volkswagen Group, Allianz czy Decathlon.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.