WINESTONE SHOP
Przeczytasz w 2 minuty

WINESTONE SHOP

Otwarto pierwszy w Polsce WINESTONE SHOP 

W hotelu Mercure Warszawa Centrum w restauracji WINESTONE został otwarty pierwszy w Polsce WINESHOP. 
To prawdziwa gratka dla miłośników wina. Kameralny sklep jest kontynuacją nowej koncepcji restauracji WINESTONE w hotelach Mercure.
WINESHOP oferuje ponad 70 gatunków wina pochodzących z 8 krajów. Wśród nich są producenci między innymi z Francji, Włoch, Hiszpanii czy Austrii, ale też z Nowego Świata: Nowej Zelandii, Chile, Argentyny i Kalifornii. Wszystkie wina w kolekcji zostały wybrane przez Pawła Andersa, autora konceptu WINESTONE w Polsce
Dla wygody każdego z gości w restauracjach WINESTONE podzieliliśmy wina na 4 kategorie smakowe: świeże i smakowite, lekkie i owocowe, wyważone i eleganckie oraz pełne i aromatyczne. W tej sposób bez dogłębnej znajomości marek, gatunków i szczepów wszyscy mogli dobrać odpowiednie wino zarówno do potraw, jak i własnych upodobań - mówi Paweł Anders.
***
Mercure, oryginalne doświadczenie gwarantowane przez silne marki 
Mercure oferuje osobom podróżującym zarówno służbowo jak i rekreacyjnie atrakcyjne alternatywy w porównaniu do innych sieci hotelowych i hoteli indywidualnych. Mercure jest jedynym z markowych hoteli klasy średniej, która mieści się w międzynarodowej sieci ponad 732 hotele z gwarancją standardów jakości oraz doświadczeniem różnorodności hoteli Mercure, z których każdy jest inny, zakorzeniony w lokalnej społeczności i zarządzany przez entuzjastycznych hotelarzy. Hotele Mercure położone w centrum miast, nad morzem lub w górach, witają gości 
w 50 krajach na całym świecie. 

Bardziej szczegółowe informacje na temat hoteli sieci Mercure znajdują się na stronie www.mercure.com.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza 60 obiektami w 28 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje ponad 11 000 pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zrónicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe. 

Partnerem strategicznym Orbisu jest firma Accor, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, obecny w 92 krajach, w których dysponuje ponad 3 500 hotelami z 440 tys. pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles, ibis budget, hotelF1 gwarantuje zróżnicowanie ofert usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia ponad 160 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia. 
www.accorhotels.com
                

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.