PORCJA INSPIRACJI OD 9design: Zapraszamy na…dywanik!

Z doświadczenia wiemy, że czasem pozornie małe rzeczy potrafią zrobić ogromną różnicę. Polska marka Carpet Decor nieustannie zachwyca klientów swoją ofertą, w której jakość i funkcjonalność idą w parze z ciekawymi wzorami a linie utrzymane są w zgodzie ze światowymi trendami. 

 

W czym tkwi sekret ogromnej popularności tych dywanów? Bajecznie łatwe czyszczenie i obszerne kolekcje deseni przekonują, że to dekoracja o wielu walorach. Może nowości dostępne w 9design staną się inspiracją do przeprowadzania domowych rewolucji? Albo po prostu obudzą potrzebę dodania wnętrzu świeżości lub zupełnie nowego charakteru. W ofercie znajdziemy modne motywy inspirowane bogactwem kultur bliskiego wschodu, finezyjne gradienty w stylu loftowym, a także geometrię i wzory nawiązujące do natury. Szeroki wybór kolorystyki to kolejny atut kolekcji.

Jedno jest pewne: Carpet Decor doskonale wie, jak połączyć oryginalne wzornictwo z wysoką jakością wykonania, aby wpisać się w gusta różnorodnych użytkowników – nawet tych pozornie stroniących od dekoracji podłogowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.