Wiosenne nowości od QUIOSQUE

Za oknami nagle pojawiła się wiosna… Piękna pogoda sprawia, że mamy ochotę wymienić zimowe ubrania na lżejsze, wiosenne nowości. Zapraszamy do obejrzenia tego, co nowego pojawiło się w QUIOSQUE. Energetyczne kolory, kobiece sukienki, kroje – pięknie podkreślające sylwetkę. To wszystko znajdziesz w najnowszej kolekcji QUIOSQUE.

QUIOSQUE, w myśl swego hasła, oferuje kolekcje dostosowane do różnych typów sylwetek. Klientki marki mogą wybierać w szerokiej gamie rozmiarów: od 36 do 46. Perfekcyjny krój ubrań, świetnie dobrane fasony, przemyślana paleta kolorów – to wszystko sprawia, że – obecna od ponad 25 lat na rynku – polska marka QUIOSQUE, daje kobietom gwarancję świetnego wyglądu.

Kolekcja QUIOSQUE WIOSNA/LATO 2021 to afirmacja kobiecości, zarówno w kwestii fasonów, wzorów, jak i kolorystyki. Znajdziemy tu modele, które idealnie eksponują kobiecą sylwetkę, podkreślając jej atuty, a także wygodne over-size’owe formy. Projektanci proponują połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi elementami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.