XIV GALA POLISH BUSINESSWOMEN AWARDS ZAKOŃCZONA SUKCESEM

Za nami XIV edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards, organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life”!

W dniu 17.09.2021 roku w  Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbyła się gala Polish Businesswomen Awards, którą w fenomenalny sposób poprowadził Jacek Borkowski. Gości natomiast powitała Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”.

Uroczysta gala rozpoczęła się od występu utalentowanej skrzypaczki Ilony Perz-Golki ( Ylo Violin).

W tegorocznej edycji konkursu laureaci otrzymali statuetki w poszczególnych kategoriach:

Branża WYBITNE OSOBOWOŚCI

Anna Jurksztowicz

dr n. med. Ewa Kempisty-Jeznach

Monika Richardson

Patricia Kazadi

Beata Drzazga

Magdalena Pieczonka

Paulina Chylewska

Sylwia Peretti

Agnes i Luigi Pagano

Branża MODA

Lider ekskluzywnego szycia na miarę – DeMarco

Doskonały Produkt Roku/Biżuteria z energią – Temple of enegy

Branża URODA

Lider wśród artystów makijażu permanentnego – Kate Turlik

Charyzmatyczny Lekarz Medycyny Estetycznej – dr Dorota Haraś

Lider naturalnych kosmetyków do twarzy i ciała – ROSAFILO

Charyzmatyczna Osobowość w dziedzinie medycyny estetycznej i prewencyjnej – Dr Ewa Abramowicz

Lider profesjonalnej stylizacji brwi/rzęs – NOW BROW

Lider naturalnego demakijażu – OREKA

Lider najwyższej jakości ekskluzywnych kosmetyków – LA VIE SKIN

Lider najwyższych standardów w branży kosmetycznej – REVERS Cosmetics

Lider w kat. polskich kosmetyków ekologicznych – CLOCHEE

Lider kształtowania kobiecego piękna i innowacyjnych metod anti-aging – Queens Edelweiss Beauty

Najlepszy salon fryzjerski – Łukasz Kowalski, APOGEUM STUDIO

Branża NIERUCHOMOŚCI, ARCHITEKTURA, BUDOWNICTWO, MEBLARSTWO

Lider inwestowania w nieruchomości – HORYZONT INWESTYCJI

Lider profesjonalnego doradztwa w obrocie nieruchomościami – TEKTON PROPERTY

Lider stylowych i eleganckich mebli – MOON MEBLE

Lider najwyższej jakości luster – ALFA RAM

Lider najwyższej jakości realizacji ze szkła – FABRYKA SZKŁA, Martyna Guba

Lider w obsłudze i sprzedaży nieruchomości premium – Izabela Miks-Kożuchowska

Lider designerskich klamek/uchwytów/akcesoriów – VILLA HUS

Lider najwyższej jakości inwestycji i warsztatów deweloperskich – Paweł Żygowski

Lider Najwyższej Jakości Rozdzielaczy Do Instalacji Grzewczych i Sanitarnych – Techniprot

Lider usług facility management – Grupa Aristo

Lider luksusowych i ergonomicznych sprzętów łazienkowych – FJORDD

Charyzmatyczna Osobowość w aranżacji wnętrz – DECOINA

Lider wśród hoteli familijnych – Hotel BIAŁY KAMIEŃ

Lider w branży nieruchomości  – Estate dealer

Innowacyjny restauracyjno-koktajlowy koncept azjatycki – Swing

BRANŻA: FINANSE, EDUKACJA, KONSULTING, SZKOLENIA, PRAWO

Lider wśród Trenerów biznesowych i lektorów Business English – Emilia Sędziak

Lider kompleksowej obsługi prawnej – ALIANT® Małgorzata Krzyżowska

Lider wśród trenerów wspierania dzieci i młodzieży w odkrywaniu swoich talentów oraz życiu swoją pasją – Izabela Pinnell

Lider Najwyższej Jakości Treningu Mentalnego – Monika Bęcka

Lider w propagowaniu działań edukacyjnych wśród dzieci i młodzieży  – dr Ewa Rybak

Lider profesjonalnej obsługi na rynku outsourcingu pracowniczegologo – SPEK

Lider innowacji w szkoleniach rozwoju osobistego – InnerMastering Institute

Lider najwyższej jakości usług rekrutacyjnych – VIPOL

Lider skutecznych kampanii marketingowych – Marketing Outsourcing, Gabriela Antczak

Lider wśród profesjonalnych biur rachunkowych – AMVIS, Violetta Sołtysiak

Charyzmatyczna osobowość w branży edukacyjnej w dziedzinie matematyka – Robert Berger

Charyzmatyczna Osobowość w branży prawnej ze specjalizacją w prawie farmaceutycznym

– dr Anna Banaszewska

Lider doradztwa strategicznego na rynku konopnym – Orbis Cannabis

BRANŻA ZDROWIE

Lider najwyższej jakości usług psychoterapeutycznych – Paulina Miechurska

Lider najwyższej jakości usług stomatologicznych – SUPRADENT

Lider holistycznych terapii dietetycznych – Marta Trząsalska

Lider najwyższej jakości opieki osób chorych i seniorów – EWDOMED, Ewa Szulecka

Lider profesjonalnego wsparcia kobiet w okresie laktacji – MILKLAB ( Danuta Katryńska)

Lider diet coachingu – Urszula Mijakoska – założycielka Instytutu Świadomego Rozwoju

Lider wśród franczyz ze sklepami konopnymi – SENSI HEMP

Charyzmatyczna Osobowość w medycynie integracyjnej – dr Magdalena Cubała – Kucharska

Wybitny Stomatolog. Lider profesjonalnego podejścia do pacjentów – Magdalena Jaszczak-Małkowska, ESTEDENTICA

BRANŻA OSOBOWOŚĆ SUKCESU, INNOWACJE

Charyzmatyczny Manager, Sukces marki osobistej – Monika Wolny

Lider innowacyjnych urządzeń AGD – AMICA

Lider najwyższej jakości win produkowanych z pasją – Winnica L’Opera

Lider najwyższej jakości pralin z podhalańską tradycją i prestiżowych kawiarni  – Góralskie Praliny

Lider najnowocześniejszych rozwiązań komunikacyjnych i dźwiękowych – JABRA

Lider najwyższej jakości usług w branży wydawniczej – Anna Nowicka-Bala, Wydawnictwo Dlaczemu

Lider w kategorii produktów Premium – WÓDKA ORGANIKA LIFE

Charyzmatyczny fotograf – Lidia Skuza

Nagrodę publiczności zdobyła z kolei Dr Ewa Abramowicz reprezentująca Abramowicz Clinic, uzyskując największą liczbę głosów od naszych czytelników.

Pod koniec gali wystąpiła utalentowana piosenkarka Katarzyna „Kate” Dąbrowska.

Goście mogli spróbować przepysznych dań przygotowanych przez szefa Kuchni Hotelu Airport Okęcie oraz degustować pyszne drinki na bazie wódek Wódka Organika Truflowa oraz Wódka Miracle.

O oprawę florystyczną gali zadbała Kwiaciarnia Mokotowska 61, Pani Iwony Hys-Malinowskiej.

Winnica L’Opera przygotowała wina białe i czerwone do degustacji gości.

Uczestnicy mogli także degustować wodę STAROPOLANKA.

Agnieszka Aziralili Dirks – ekspertka pozytywnych przestrzeni ufundowała certyfikaty Positive Spaces.

Wszystkim laureatom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.