Lider wśród warszawskich restauracji

Będąc lub mieszkając w stolicy, zastanawiamy się często „gdzie można dobrze zjeść” liczy na to, że restauracja w Warszawie będzie miała to „coś”. To „coś” co przykuje naszą uwagę już od samego początku i sprawi, że wchodząc do środka, będziemy chcieli zostać i skosztować podawanych potraw. Taka właśnie jest Akademia – najlepsza restauracja w Warszawie z najsmaczniejszymi i najciekawszymi daniami na Mokotowie.

 

 

Akademia jest często określana jako najlepsza restauracja w Warszawie. Jest to miejsce, które powstało z pasji i miłości do gotowania. Podawane w niej dania są połączeniem tradycji z dzisiejszymi smakami. Menu jest bardzo bogate, począwszy od przystawek, a kończąc na deserach. Jako że podawane przez nas dania są zawsze ze świeżych składników najwyższej jakości, to w karcie dań można również wybrać potrawy sezonowe. Oznacza to, że dania te zawierają składniki, które są charakterystyczne i dostępne w danej porze roku.

 

  

 

Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że smak potraw, domowa, przyjazna atmosfera lokalu z ciekawym wystrojem to nie wszystko. Ludzie czekają na miłą odmianę zwykłego posiłku, rodzice marzą, aby zjeść obiad, nie martwiąc się o swoje pociechy, które by się tylko bawiły w każdym miejscu, wiemy, jak ważne są dla Was święta i polskie okazje idealnie nadające się do celebrowania uroczystości. Akademia wychodzi naprzeciw swoim gościom, organizując ciekawe wydarzenia jak np. dzień matki, dzień ojca, piątkową akademię wódki, czy obecnie rodzinne weekendy. Jest to prawdopodobnie najlepsza restauracja w Warszawie na wszelkie spotkania czy uroczystości rodzinne, spotkania biznesowe oraz romantyczne randki.

 

   

 

Przyjdź i zapoznaj się z niezwykłym menu, w którym znajdziesz tradycyjną polską kuchnię, ciekawe i niespotykane połączenie smaków oraz potrawy ze składnikami sezonowymi. Niejednokrotnie kucharz Restauracji Akademia był chwalony przez gości za wspaniałe pomysły, które znalazły się w karcie dań.

Niezwykła atmosfera i doborowy smak – nie znajdziesz tego nigdzie indziej!

ul. Różana 2, 02-548 Warszawa

Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek – Sobota: 12:00 – 23:00
Niedziela: 12:00 – 20:00

Telefon kontaktowy: 784 902 902
e-mail: info@restauracjaakademia.pl

W sprawie organizacji eventów powyżej 8 osób prosimy o kontakt:
e-mail: event@restauracjaakademia.pl

https://restauracjaakademia.pl/

https://www.facebook.com/AkademiaRestauracja/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.