Kalina Zygowska z Brązowym medalem Mistrzostw Świata IFBB ELITE PRO kategorii Womens Fitness
Przeczytasz w < 1 minuty

Kalina Zygowska z Brązowym medalem Mistrzostw Świata IFBB ELITE PRO kategorii Womens Fitness

Kalina Zygowska zdobyła Brązowy Medal w kategorii Women`s Fitness na Mistrzostwach Świata IFBB ELITE PRO, to drugi start Polki na MŚ IFBB ELITE PRO ( pierwszy miał miejsc w 2018 roku w Pekinie).
Polka kwalifikacje do ligi IFBB ELITE PRO uzyskała zdobywając ZŁOTY medal w Fitness Kobiet Amateur na zawodach Arnold Classic Africa 2018 Johannesburg, RPA. To trudny rok, nie tylko dla sportowców, Arnold Classic Europe 2020 zaplanowany był na wrzesień w Sevilli, został przełożony, jego realizacja była pod znakiem zapytania, oczywiście zamknięty dla publiczności z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa w związku z pandemią, ostatecznie został zrealizowany.
Polka wykazała się dużą determinacją, podtrzymując swoją gotowość do startu i motywację do realizacji Startu w  rozpływających się nowych terminach Mistrzostw w tym trudnym roku .